Kapat

Zalim İstanbul 8.Bölüm Fragmanı

Anasayfa
Fragman Zalim İstanbul 8.Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 8. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü 20 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Fikret Kuşkan, ve Mine Tugay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zalim İstanbul bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Ceren, Şeniz’in desteği ile hayallerine dalarken yaşadıkları, gerçeği en acı şekilde yüzüne vurur. Cemre ve Cenk travmatik itirafın ağırlığını yaşarken, Agah ve Seher’in baskını ile neye uğradıklarını şaşırırlar. Agah ve Seher yüzleşmekten korktukları karşılaşmanın ortasına düşerler. Cemre içine düştüğü çıkmaz nedeni ile Cenk’i suçlarken. Cenk durumun ciddiyetinin farkında değildir.

Şeniz kusursuz işleyen planı sayesinde Ceren’e hayatının şokunu yaşatacaktır. Öte yandan Cemre, Nedim’in gerileyişinin peşini bırakmaya niyetli değildir, bunun attığı adımlarla en tehlikeli düşmanını açıkça karşısına alacaktır. bunların yanında Agah’ı huzursuz eden bir mektup Karaçay Köşkü diken üstünde günleri işaret eder.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz