Kapat

Yamaç’ın yeni belalısı Timsah! Çukur 62. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? (Çukur 2. yeni sezon 28. bölüm izle)

Anasayfa
Magazin Yamaç’ın yeni belalısı Timsah! Çukur 62. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? (Çukur 2. yeni sezon 28. bölüm izle)
yamac8217in yeni belalisi timsah cukur 62 yeni bolum fragman yayinlandi mi cukur 2 yeni sezon 28 bolum izle 13868 - Yamaç’ın yeni belalısı Timsah! Çukur 62. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? (Çukur 2. yeni sezon 28. bölüm izle)

Çukur 61. son bölümü ile ekrana geldi. Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 28. bölümünde; Yamaç Sena’nın ölmeden önce kendisi için sürpriz bir günü hazırladığını öğreniyor. Yaşadığı acının etkisiyle Sena’nın öldüğü akvaryuma kendisini bırakıyor. Salih babasından izin alarak taşları bulmak için harekete geçiyor. Yüzüklü, Çukur sokaklarında görülürken, Sedat’ın intikamını almak için Yamaç’ı arayan Timsah’ın hamlesi heyecanı ve gerilimi yükseltiyor. Peki Çukur’un 61. son bölümünde başka neler yaşandı? Çukur 62. bölüm fragmanı geldi mi?

ÇUKUR 62. YENİ FRAGMANI GELDİ Mİ?

Çukur yeni bölüm fragmanı henüz tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 61. BÖLÜM ÖZETİ…

Yamaç Sena’nın kaybının ardından onun yaşadığı eve gidiyor. Sena ile geçirdiği güzel günlerin hatırası acılarını daha da artırıken evde onu hatırlatacak birkaç eşyayı yanına alıyor. Bu arada Meliha eski resimlerini karıştırırken bir gazete kupürünü bulur. Haberi okuduğunda yüzüklünün kim olduğunu anlar.

sena - Yamaç’ın yeni belalısı Timsah! Çukur 62. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? (Çukur 2. yeni sezon 28. bölüm izle)

Yamaç bankta oturmuş ellerine bakıyor. Geçmişin tüm hatıraları gözünde canlanıyor. Geçmişte yaşadığı kanlı olaylar ve ellerinin kanla bulandığı o anları ve Sena ile tanışıp evlendiği güzel zamanları düşünüyor. Tam bu sırada sırt çantasının üzerine bir mektup bırakılıyor. Mektubu fark eden Yamaç sağa sola bakınsa da bırakanın kim olduğunu göremez. Mektubu açtığında Gül Pavyon ilanını görür. İlanda çeken bir isim vardır: Meliha Sancaklı.

ÇUKUR 2. SEZON 28. BÖLÜM İZLE

İşte o anda babasının Meliha’dan alıp ona gösterdiği ve arkasında yazan Gül Pavyon yazısı gelir. Kafasında bazı şeyler oturmaya başlamıştır. Yamaç Sena’nın öldüğü Gül Pavyon’a geri döner. Acısı tarifsizdir. “İnsan sevdiği kişi için korkmazsa başka korkar ki?” sözleri kafasında yankılanırken su dolu akvaryuma giriyor.

2012eac884636a65181b62d74867965a - Yamaç’ın yeni belalısı Timsah! Çukur 62. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? (Çukur 2. yeni sezon 28. bölüm izle)

“TİMSAH NE SENİ DİNLER NE BENİ”

Bu arada Salih depodan çalınan değerli taşları almak için harekete geçiyor. Bu işi halletmek için izin isteyen Salih’e Emmi, bu işi nasıl halledeceğini sorar. Salih, “Gidiceğiz, bulacağız, alacağız” diye cevap verir. Bu arada Uluç, Erkan’ın Sedat’ın vurulduğunu öğrendikten sonra Timsah’a gittiğini Yüzüklü’ye söyler. Uluç, Timsah’ın ne kadar psikopat ruhlu bir insan olduğunu Yüzüklü’ye anlatmaya çalışır ve “Timsah ne seni dinler ne beni!” der.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.