Kapat

Yalanlar ortaya çıkıyor! Zalim İstanbul 4. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı!

Anasayfa
Video Yalanlar ortaya çıkıyor! Zalim İstanbul 4. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı!

ZALİM İSTANBUL 4. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

 

ZALİM İSTANBUL 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Seher ve ailesini Şeniz’in gönderdiğini itiraf eder. Civan ise, Kerem’in babasının tuzağı ile hapse düşmüştür. Arabada yakalanan uyuşturucu yüzünden içeride zor zamanlar yaşamaktadır. Özellikle Agah’ın üzerine yıkılmaya çalışılan davada konuşmamakta ısrarlıdır…

3.SON BÖLÜM ÖZETİ

Şeniz, gördükleri karşısında Ceren’i hakikatin önüne atarken, Ceren yüzleştiği gerçekle deliye döner! Ablasını sırtından vuran Ceren’in, Cemre’yi soktuğu durum Agah’a kararlarını sorgulatırken, Seher’le tekrar karşıya getirir.

Damla elinde Civan’ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser. Cenk, abilik dürtüsüyle içindeki öfkeyi zapt edemez ve sorumlulara gereken cezayı verir. Agah ve Cenk, ilk kez bu sayede baba oğul hissini paylaşırlar. Cemre, Cenk’in her seferinde Nedim’e sessiz kalışı konusunda yüklenince Cenk ne yapacağını bilemez halde Nedimle yaşadığı karşılaşmanın ağır duygusuyla içinde biriktirdiği her şeyi Nedim’e haykırır, Şeniz bu yüzleşmeden ağır etkilenir.

Cemre kendisine telefonla hayallerinin gerçekleşeceğini sanırken yıkılacağını kestiremez. Seher ve Şeniz’in ağır geçen konuşmasına şahitlik eden Civan’ın içi ezilirken, üzerine kurulan başka bir tuzakla mücadele etmek zorunda kalır. Civan, kendisine kurulan tuzaktan habersiz özgürlüğüne gittiğini zanneder. Yaşadığı korkunç olay elini kolunu bağlarken, Agah Karaçay’ın kapısı bir kez daha çalınacaktır.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz