Kapat

Vuslat 8. bölüm 2. fragmanı izle!

Anasayfa
Dizi Vuslat 8. bölüm 2. fragmanı izle!

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün başrollerde yer aldığı TRT 1 ekranlarının yeni dizisi , 25 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’da sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor. Tüm karakterlerin insana ait hallerini İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatan “”ın yeni bölümünde neler olacak?

En heyecanlı gelişmelerin yaşanacağı dizinin bu bölümde Emine’nin kaçırılma haberi Feride’yi istemeye gelenleri telaşa sokar. Aziz, Emine’nin peşine düşen Altan’ın vurulduğunu öğrenir. Aziz ile Yalçın bir olup Emine ve Altan’ı bulmaya koyuluyorlar. Vuslat dizisinin 8. yeni bölümünden 2. da yayınlandı. Videodan yeni detaylara erişebilirsiniz.

Kerem, ağabeyi Aziz ile babası Tahsin’e yeni bir oyun kurmaktadır. Oyuna Yalçın’da katılmak zorunda kalır. Bu oyun herkesin hayatını değiştirir.

Fırat ve Sultan hastaneye kaldırılan Madam Aneta’nın yanından hiç ayrılmaz. Aziz’i elde etmek için yeni planlar kurmaya başlayan Nehir, Kerem’e iş birliği teklif eder.

Mezcup, Emine ve Altan’ın bulunmalarına yardımcı olur. Altan bulunduğunda durumu çok ağır olduğundan hastaneye kaldırılır. Altan iyileşebilecek midir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.