Kapat

Vurgun 2. Bölüm 2. Fragmanı İzle!

Anasayfa
Fragman Vurgun 2. Bölüm 2. Fragmanı İzle!

Yapımcılığını GOLD Film/Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’nin oturduğu ve senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı ‘’Vurgun”un oyuncu kadrosunda , Deniz Çakır, Emre Kınay’ın yanı sıra Begüm Birgören, Cemal Toktaş, , Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet ve Cenk Kangöz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

On yıl sonra komadan uyanan “Kemal”in hikayesini konu alan “Vurgun” 6 Şubat Çarşamba FOX’ta ilk bölümüyle başladı. Vurgun dizisinin 2. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Vurgun dizisinin 2. bölümü 13 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de izleyicilerle ekranında buluşmaya hazırlanıyor. Peki 2. yeni bölümde neler olacak? Videodan 2. bölümden 2. izleyebilirsiniz. Detaylar ise haberimizin devamında yer alıyor.

Kemal ve Reyhan sonunda karşı karşıya kalır ve Kemal Reyhan’a hesap sorar. Reyhan, Vedat’la evlenmiştir? Reyhan, Kemal’e karşı dürüst olup Vedat’la evlenme sebebini açıkça söyleyebilecek midir? Kemal, Reyhan’la konuşmasından sonra darmadağın olurken, oğlu Kerem ile aralarındaki ilk bağ kurulmaya başlar. Ancak Vedat buna mani olmak için hemen adım atacaktır.

Hemşire Asya’nın hastaneden ayrılmasının ardından Vedat soluğu Asya’nın karşısında alır. Asya da Vedat’ın hayatını alt
üst etmeye yetecek iki tane sırrı vardır. Acaba Asya Kemal’den uzak durmayı göze alıp hayatlarından çıkabilecek midir? Peki ya kendi sırrı? Erdoğan Bey onu ağzından kaçırırsa Asya’nın hayatı yıkılacaktır.

Kemal baba yadigarı yanık fabrikaya geri döner ve onu tekrar hayata geçirmek ister. Turan, abisinin yanında durmak isteyince Vedat elindeki tüm kozları kullanmaya başlayacak ve aralarındaki savaşın ilk tohumları atılacaktır.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz