Kapat

Tozkoparan 12. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Karayel Takımı dağılıyor!

Anasayfa
Dizi Tozkoparan 12. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Karayel Takımı dağılıyor!

“Tozkoparan” 12. Bölümüyle 3 Şubat Pazar günü saat 17.00’da 1’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 1 ekranlarında yayınlanan çocuklar ve onlarla birlikte ailelerinde severek izlediği Tozkoparan, onuncu bölümüyle 3 Şubat Pazar günü saat 17.00’ de ekrana geliyor.

Sıra dışı ve macera dolu hikayesiyle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan’ın onuncu bölümünde neler olacak?

Sezgin Hoca Bakkal Oluyor

Azmi, bakkalı Sezgin’e emanet ederek şehir dışına çıkar. Bakkalda işleri bir adım ileriye götürmek isteyen Sezgin Hoca’nın aklında hiç olmayacak bir fikir vardır.

Salih Hoca Mavi Ay Takımını Bırakıyor

Salih, duydukları üzerine Mavi Ay takımı ile çalışmaları durdurmakta kararlıdır. Çocuklar, tüm uğraşlarına rağmen Salih’i tekrar hocaları olmaya ikna edemezler. Mavi Ay ile dersleri bitiren Salih’in sırlarına açılan kapı biraz daha aralanır.

Karayel Takımı Dağılıyor

Sinan’ın tavırlarına daha fazla dayanamayan Karayel takımı dağılma kararı alır. Bu duruma bir hayli şaşıran ve üzülen Sinan ne yapacağını bilemez.

Salih’in Esrarengiz Sırrı Ne?

Cihan Hoca’nın devreye girmesi ile Salih, Mavi Ay takımı ile derslere dönecek mi? Salih’in esrarengiz sırrı ne? Karayel takımı dağılmakta kararlı mı? Tek başına kalan Sinan’ın bir sonraki hamlesi ne olacak? Tozkoparan, heyecan dolu 12. Bölümüyle 3 Şubat Pazar günü 17.00’de ’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.