Kapat

Tek Yürek dizisi 2. yeni bölüm fragmanı izle!

Anasayfa
Fragman Tek Yürek dizisi 2. yeni bölüm fragmanı izle!

dizisinin ilk bölümü 7 Şubat Perşembe günü izleyicilerle ekranında buluşmaya başladı. Degas Film imzalı Tek Yürek dizisinin ilk bölümü dikkat çekti. Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getirecek olan Tek Yürek, ilgi çekici bir yapım olarak görülmekte.

, Avlu, Bizim Hikaye ve Çarpışma dizilerinin yer aldığı Perşembe akşamları TRT1 zorlu yarışa Tek Yürek ile dahil oldu. Dizinin TRT1 ekranında olması büyük avantaj. Bakalım Tek Yürek dizisi izleyicilerin dizi tercihlerine ne kadar etki edebilecek. Tek Yürek dizisinin 14 Şubat Perşembe günü ekrana gelecek 2. bölümünden ilk görüntüler ortaya çıktı. Videodan Tek Yürek dizisinin 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

İşte Tek Yürek dizisinin 1. bölümünden özet:

Kanada’da yaptığı buz hokeyi koçluğundan atılan Halit, çocuklarıyla Zeytinburnu’ndaki baba evine döner. Yeni hayatına alışmaya çalışırken, karşısına çıkan sürpriz biri, ona hayatının teklifini yapar. Halit çok sevdiği mesleğine burada devam etmeye çalışırken beklemediği zorluklarla karşılaşacaktır.

Mahallenin ele avuca sığmayan gençleri; Yiğit ve arkadaşları, kah eğlenceli kah tehlikeli bir hayat sürmektedirler. Ağabey gibi gördükleri Sait’in bir işini hallederken başlarına aldıkları bir bela Halit’le tanışmalarına sebep olur. Halit ise Beladan kurtulmaları için bir şart öne sürecektir.

Bu arada Yusuf’un başına alacağı başka bir dert yüzünden ekip arkadaşları yardımına koşar ama durum kötüdür. Öte yandan Sait, Yiğit’in kardeşi Osman’a gizlice kuryelik yaptırır. Ancak işler beklediği gibi gitmez ve peşine takılan karanlık adamlar yüzünden Osman’ın canı tehlikededir. Abisi ve arkadaşlarından yardım isteyemeyen Osman’ı kim kurtaracaktır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.