Kapat

Tek Yürek 5. Bölüm Fragmanı İzle!

Anasayfa
Fragman Tek Yürek 5. Bölüm Fragmanı İzle!

Tek Yürek dizisi 7 Mart Perşembe günü Beşinci bölümüyle TRT 1’de ekrana gelecek. Degas Film imzalı, merakla beklenen dizisi “Tek Yürek”in bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Dizinin 28 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan 4. bölümünden sonra 5. bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, , Alpay Kemal Atalan ve Eslem Akar gibi ünlü isimler kamera karşısına geçiyor. Videodan yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz. Peki 4. ve son bölümde neler yaşanmıştı?

Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in dördüncü bölümü şöyle;

Yaralı olan Yiğit hastaneye götürülürken ekibin başındaki diğer dertler ise bitmek bilmez. Akif kötü sonla karşı karşıyadır, peşindeki esrarengiz adamlar onu bulmuştur. Halit ise Akif’i korumaya çalışırken karakolluk olacaktır. Yiğit ve arkadaşları da Akif’in sırrını öğrenecektir. Bir şekilde onu bu durumdan kurtarmaları gerekmektedir.Ama nasıl ?

 Bu sırada Asude’nin başına açtığı bir dert yüzünden, Halit, geceyi nezarethanede geçirmek zorunda kalacaktır. Durumun Deniz’e yansımamasını isteyen Halit, Yiğit’ten çocuklarına göz kulak olmasını ister. Bu durum Yiğit ve Deniz’i daha da yakınlaştıracaktır.

Öte yandan Hazal da Yiğit’e ültimatom vermiş, ilişkilerine bir isim koyması onu sıkıştırmıştır. Genç adam iki ateş arasında kalacaktır. Yalanı yüzünden İlknur’a karşı zor durumda kalan Yusuf ise, Aslı’ya gerçeği söylemeye karar verir. Ancak bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır, üstelik bir düşman edinecektir. Bütün ekip, hatta Sait bile, Akif birlik olmuşken, tatsız bir haber de Murat Başkan’dan gelecektir. 

Yalanı yüzünden İlknur’a karşı zor durumda kalan Yusuf ise, Aslı’ya gerçeği söylemeye karar verir. Ancak bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır, üstelik bir düşman edinecektir.

Bütün ekip, hatta Sait bile, Akif için birlik olmuşken, tatsız bir haber de Murat Başkan’dan gelecektir.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz