Kapat

Tek Yürek 4. Bölüm Fragmanı İzle! Akif’in ustasının hain planları!

Anasayfa
Fragman Tek Yürek 4. Bölüm Fragmanı İzle! Akif’in ustasının hain planları!

TRT 1’in Degas Film imzalı yeni dizisi “” 21 Şubat Perşembe günü izleyicisiyle 3. bölümüyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde yaşananlarla ilgili ilk bilgiler 4. bölüm fragmanında yer alıyor.

“Tek Yürek” 28 Şubat Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında 4. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.Videodan 4. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki Tek Yürek dizisinin 3. bölümünde neler yaşandı? Detaylar şöyle: Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in üçüncü bölümü şöyle; Halit’in verdiği haber her şeyi değiştirecektir. Şimdi sıra gençlerdedir, lisans almak için canla başla çalışmaları gerekmektedir. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Sait, Yiğit’e kumar işini de yükler, Akif’in ustasının hain planları vardır, Mazlum babasıyla uğraşmak zorunda kalır, Yusuf ise söylediği yalanların içinde kaybolur.

Artık Halit’in yeri, gençlerin gözünde başkadır. Bu durumdan hiç hoşlanmayan Sait yeni hamlelerde bulunmakta gecikmez. Halit ise hem işte, hem evde huzuru sağladığını düşünürken Asude’nin Deniz’in aklını karıştırması, eve giren hırsız aile düzenini alt üst edecektir. Üzerine bir de esrarengiz birisi tarafından takip edildiğini anlayan Deniz, çareyi Yiğit’ten yardım istemekte bulur.

İlknur ve Halit gençler için çıktıkları alışveriş sırasında birbirlerini biraz daha yakından tanırlar. Takımın kurulmasını kutlamak için İlknur bir yemek tertipler, ancak Sait davet edilmediği bu yemekten hiç hoşnut kalmayacaktır. Lisans için piste
çıkacakları gün, planını devreye sokar. Lisans işi tehlikeye girerken, Akif’i çok kötü bir sürpriz beklemektedir.

Künye
Yapım : Degas Film
Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin
Yapımcı : Ahmet Kayımtu
Senaryo : Meriç Demiray – Banu Tekcan – Elif Asılkefeli
Oyuncular : , , Hilmicem İntepe, , Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Anarat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız, Hakan Salınmış ve Kadriye Kenter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.