Kapat

TC Kimlik Numarası İle Askerlik Yeri Sorgulama 2017

Anasayfa
Bilgi TC Kimlik Numarası İle Askerlik Yeri Sorgulama 2017
TC Kimlik Numarası İle Askerlik Yeri Sorgulama 2017
ASKERLC4B0K YERC4B0 SORGULA 1 - TC Kimlik Numarası İle Askerlik Yeri Sorgulama 2017
TC Kimlik Numarası İle Askerlik Sorgulama 2017

Askere gidecek olan yeni piyadeler “Askerlik yeri sorgulama” şeklinde Google’da aramalarını sürdürüyor.  Askerlik yeri sorgulamak için internete başvuran adaylar, düştüklerini öğrenecekleri yeri haberimizden görebilir.

E-DEVLET İLE ASKERLİK DURUM BELGESİ

Daha önceden birçok belgeye e-devlet şifreleri ulaşan vatandaşlar bundan askerlik durum belgelerine de buradan ulaşabilecek.  Askere gidip gelmiş ya da askerlikten muaf olan vatandaşlar da e-devlet şifreleri, e-imza, m-imzalardan biri ile giriş yaparak, terhis ya da muafiyet belgelerini “Askerlik Durum Sorgulama” bölümünden rahatlıkla elde edebilecek.

 Bu belgeye ulaşan adaylar sayfanın çıktısını alarak askerlik durumlarına ilişkin belgelerinde istedikleri yerde ya da devlet dairesinde rahatlıkla kullanabilecek.

Belgenin verildiği kurum veya kuruluş da belgenin üstündeki barkod sayesinde belgenin geçerli olup olmadığını kolaylıkla kontrol edebilecek. Bu belgenin internet üzerinden alınması sadece askerlikle ilişiği kalmayanlar için geçerli olacak. Tecil ve diğer durumlarda ise belgenin yine askerlik şubesinden alınması gerekecek.

ASKERLİK YERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2017 Yılı Askerlik Celp Dönemleri
Hangi İl Ne Zaman Asker Gönderiyor?
2017 yılı celp dönemleri 1997 doğumlular ne zaman gidecek?

Bu Yazımızda askerlik durum sorgulama, askerlik nereye çıktı, askerlik yeri ne zaman olur, askerlik yerleri açıklandımı, askerlik sorgulama 1997, askerlik yeri ne zaman olur 97/1, 97/2 tertip, 97/3 tertip, 97/4 tertip, askerlik muayenesi sorgulama, askerlik yoklaması, askerlik yerimi öğrenebilirim Konuları Hakkında Bilgi Verdik.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz