Kapat

Survivor’da kim elendi? Survivor’da elenen bir isim daha belli oldu!

Anasayfa
Magazin Survivor’da kim elendi? Survivor’da elenen bir isim daha belli oldu!

’da SMS oylaması sonucu bir kişi daha adaya veda etti. Son bölümlerde Beyaz takım iki dokunulmazlık oyununu da kaybetmiş ve elenmek üzere 2 Yunan yarışmacı belirlemişti. Kurallara göre Türk ve Yunan yarışmacılar sırayla eleniyor. Geçen hafta Siyah Takımdan Melisa elenmişti. Beyaz Takım eleme adayları olarak Tony ve Kyriakos’u aday gösterdi. Peki ’da kim elendi, kim gitti? İşte ’a veda eden isim…

SURVİVOR’DA BU HAFTA ELENEN İSİM: TONY

 

 

ADA KONSEYİNDE NELER KONUŞULDU?

Sakis: Kimin kalıp kimin eleneceğinin belirleneceği ada konseyine hoşgeldiniz. Adaylardan biri Tony, biri de Kyriakos. Moralinizin olduğunu görüyorum bu normal, birleşme partisi yaklaşıyor. Bu konseyde birleşme olacak. İki kişiden biri bu partiyi göremeyecek. Seyircilerimiz Pazar günü birleşme partisini izleyecek. Cumartesi günü yarışmacıların karışık olduğu takımla prodüksiyon ekibinin maçı olacak. Şimdi veda anına gelelim. Tony sanırım Katerina ile bir gerginlik yaşamışsınız neler oldu?

Tony: Dünkü best of yarışmasında bir patlama yaşadım.Herkese karşı değildi. Zaten Panagiotis ile konuştum. Çünkü Spyros benimle dalga geçerken gülenlerden birisi de oydu. Bundan dolayı güzel olmayan bir laf ettim. Katerina değildi o sadece benim yanımdaydı. O da hoşuna gitmeyen bir laf duyunca konuşan biri. Gereksiz ve kötü konuştum.

Katerina: Bu şekilde davrandım çünkü ailemden bana küfür edilmesine vermemeyi öğrendim.Bana değil takımına küfretti ve bunu asla kabul edemem.

Sakis: Sizlere Survivor’a veda edecek ismi açıklayacağım.

Kyriakos: Burada Türkler ve Yunanlar güzel vakit geçirdik. Öyle arkadaşlarım oldu ki hiçbir zaman var olacaklarına inanmazdım. Survivor’a devam etmek istiyorum. Kötü başladım ama kendimi geliştirdim.

Tony: Kalmak istiyorum, özellikle birleşmeye bu kadar yaklaşmışken. Bu son gecem olabilir. Halk karar veriyor. Kimi kırdıysam özür dilerim. Burası bir yarışma dışarıda gerçek bir hayat var.

Tony, gözyaşlarına olamadı.

Survivor’da SMS oylaması sonucu adaya veda eden isim: TONY

Tony: Kendi takımımla zaten adada konuşmuştum. Bekledikleri gibi çıkmadım. Çok uğraştım ama olmadı. Üzdüğüm herkesten özür dilerim.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz