Kapat

Söz Dizisi 68. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Dizinin aşıklarının karışık halleri!

Anasayfa
Fragman Söz Dizisi 68. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Dizinin aşıklarının karışık halleri!

dizisinde izleyicilerin yüreklerini burkacak sahneler var… 68. yeni bölümü merakla beklenen dizisi, 4 Şubat Pazartesi günü izleyicilerle ekranında buluşacak. Başrollerinde ve ’ın oynadıkları ’nin sevilen dizisi ’ün 68. bölümünden 2. tanıtım yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz. Dizinin aşık karakterlerinin kafa karıştıran hallerinden görüntüler fragmanda yer alıyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ: Hayatının en zor seçiminin ardından Yavuz kendisini toparlamaya çalışmaktadır. Sevdiklerine ve ülkesine karşı hain planlar içindeki Dragan’dan hesap sormak ve intikam almak için harekete geçer. Dragan ve ona yardımcı olacak kişilerin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Yavuz’un planı herkesi şoka uğratır.

Orhan’ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur. Köstebeğin kimliğinin ortaya çıkarılması için bir soruşturma başlatılır ve tüm personel bu soruşturma kapsamında sorgulanır. Sorgulama sırasında Seda’nın hamlesiyle bütün oklar Eylem’e çevrilecektir.

Kurulması planlanan terör devletine dair belgelerin güvenlik güçlerinin eline geçmesi Sami ve ekibini tedirgin eder. Yakayı ele vermenin eşiğindeyken Sami içerdeki köstebek Seda ile irtibata geçip belgelerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.

Nazlı büyük bir umutla Tim’den gelecek güzel haberi beklerken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Saatten gelen sinyalin Ateş’e ait olmadığını öğrenince yıkılan Nazlı’nın yolu beklemediği bir anda Ateş ile kesişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.