Kapat

SGK HİTAP

Anasayfa
Bilgi SGK HİTAP
sgk hitap 32810 - SGK HİTAP

Bu yazımızda sizlere hitap uygulamasının ne olduğunu ve nasıl yapıldığını anlatacağız. SGK hitap Emekli Sandığına bağlı olarak çalışan vatandaşların hizmetlerinin geliştirilen bir uygulamadır. SGK hizmet uygulamasını da SGK’nın diğer pek çok uygulamasında olduğu gibi üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede işleminizi gerçekleştirme süresi sadece birkaç dakikaya düşmüştür.

SGK Hitap Nasıl Kullanılır?

Sosyal Güvenlik Kurumu sigortalı çalışanların hizmetlerinin başladığı tarihten itibaren sigortalı olarak çalışan memurların hizmetlerini takip edebilmek için SGK hitap uygulamasını geliştirmiştir. SGK, SGK hizmet ile kurumlar arasındaki evrak gidiş gelişini azaltmayı hedeflemiştir. SGK hitap sayesinde çalışanların hizmet bilgilerinde herhangi bir değişiklik olursa anında değişim yapılabilmekte, hizmet bilgileri her zaman güncel tutulabilmektedir. SGK hitap sayesinde herhangi bir evrak kaybolması imkansız hale gelmiştir.

SSK hizmet takip uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır. Öncelikle aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantı adresine tıklamalısınız. Karşınıza gelen sayfada bulunan kutucuklardan ilkine kullanıcı adınızı, ikincisine ise parolanızı yazarak sisteme giriş yapabilir, çalışanlarınızın hizmet bilgilerini güncel tutabilirsiniz.

SGK Hizmet Takip Projesi İçin TIKLAYINIZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.