Kapat

Serdar Kuzuloğlu Biyografi

Anasayfa
Biyografi Serdar Kuzuloğlu Biyografi
Serdar Kuzuloğlu Biyografi

745x500 serdar kuzuloglu biyografi - Serdar Kuzuloğlu Biyografi

Serdar Kuzuloğlu


1995 yılında girdiği medya sektöründe bir hayli farklı misyon üstlendi. İş hayatı müddetince trendleri ve teknolojiyi izleyerek okuyucu, dinleyici ve izleyicilerine aktarmaya çalıştı. Bu uğraşı hali hazırda, her fırsatta devam ettiriyor.

Posta, Fanatik, Milliyet, Finansal Forum, Radikal ve Cumhuriyet gazetelerinde yazılar yazdı. ayrıca Cumhuriyet dışında hepsinde web sitelerinin kuruluşlarında misyon aldı.

Ayrıca PC WORLD, ComputerWeek, .net, Paprika mecmualarında kesintisiz köşe yazarlığı yaptı.

Radyo Kozmos ve NTV Radyo ’da uzun yıllar süresince program yaptı.

Technology Channel, Business Channel ve Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Haber ve Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ’de TV programları hazırlayıp sundu.

Nesil Hizmetler Direktörü olarak misyon yaptığı Doğan TV Holding ’de holdingin tam markalarının dijital kurulumlarını tamamladı, taktiklerini tespit ederek yönet etti.

MYK Medya adıyla kurduğu dijital ajansta yirmiyi geçkin iç üretime sahip televizyonu Televidyon, bir hayli yeniliğe imza koyan teknoloji haber portalı Yahoyt, yer tabanlı sosyal ağ Kaybolduk.biz ve Türkiye ’nin ilk nostalji temalı video sitesi Beğenilerle Yaşıyorum gibi hala şerefle andığı bir dizi projeyi hayata geçirdi.

Hala başta blogu olmak üzere her ihtimal olduğunda yazmaya; bildiklerini aktarmayı sürdürüyor ve kurucuları arasında yer aldığı İstanbul Bilgi Üniversitesi / Next Academy ’de ‘Sosyal Medyada Bağlantı ve Pazarlama ’ başlıklı lisans dersini veriyor.

Bir da 2014 yılında bu blogda başladığı Haftanın Özeti serisinin yer aldığı Dünya Halleri sitesinin Yayın Rejisörlüğü görevini devam ettiriyor.

bu uğraşlardan çoğala kalan sürelerde danışmanlık yapıyor, konferanslarda düşüncelerini aktarıyor, bir dizi dijital projede yatırımcı ve teşebbüsçü olarak misyon alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.