Kapat

Sen Anlat Karadeniz 40. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Nefes’e bir haller oldu!

Anasayfa
Dizi Sen Anlat Karadeniz 40. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Nefes’e bir haller oldu!

dizisi yine fırtına gibi esti. Dizinin 39. bölümünde Nefes ve Yiğit, ailesini korumak için evden gitmek durumunda kaldı. Vedat’ın ne yapacağı ise büyük merak konusu oldu. ’nin sevilen dizisinin 39. bölümü 6 Şubat Çarşamba akşamı izleyicilerle buluştu. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler de paylaşıldı.

40. bölümde Nefes ve Yiğit’in zorlu koşullardaki yaşamını izleyeceğiz. Vedat, babasından oğlunu kendisine getirmesini istiyor. Tahir ise polisten kaçtığı sırada ormanda yakalanıyor. 40. bölümden ilk fragmanda Nefes’in rahatsızlandığı ve kendini kaybettiği de görülüyor.

Videodan dizinin 40. bölümünden detayları izleyebilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 39. bölümünde yaşananların detayı şöyle:

Tahir Vedat’ı vurur ve tutuklanır. Vedat ölümle pençeleşirken, Tahir geride bıraktıklarını düşünmektedir. Şimdi sevdalarına sahip çıkma sırası Nefes’tedir.

Vedat’tan kurtulamayacağını anlayan Nefes, ailesi için kendini feda eder ve kayıplara karışır. Nefes ve Yiğit artık dış dünyanın tehlikeleriyle karşı karşıyadır.

Nefes’in mektubunu alan Tahir hapishaneye nakledilirken kaçmayı başarır. Şimdi bir de kanun kaçağı olan Tahir, oğlunu ve sevdasını bulmadan dönmemeye kararlıdır.

Yapım – Sinegraf
Yapımcı – Osman Sınav
Yönetmen – Veli Çelik / Yusuf Ömer Sınav
Senaryo – Erkan Birgören
Oyuncular – (Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), (Vedat), (Mustafa), Öykü Gürman(Asiye)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.