Kapat

Semih Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Anasayfa
Biyografi Semih Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları
Semih Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları 1
SEMİH ÖZTÜRK Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları

Semih Öztürk Survivor 2016 Gönüllüler yarışmacısı.

Doğum tarihi : 1990
Kilo & Boy : 80 kg – 1.80 cm
Burcu : Koç Burcu
Meslek : Öğrenci
Semih Öztürk doğum yeri : İstanbul

SEMİH ÖZTÜRK BİYOGRAFİSİ

Semih Öztürk, aslen Bursalıdır. İstanbul’da yaşayan Öztürk, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamladı. Daha sonra öğrenimine yurtdışında Güney Fransa’da devam etti. Semih Öztürk, Paul Valery Üniversitesinde tiyatro okudu.26 yaşında olan Semih Öztürk İstanbul’da yaşıyor.

Yeteneğini kendi ifadesi ile ‘konuşmak’ olarak tanımlayan Semih Öztürk, Survivor adasında bu yönünü konuşturunca dışlandı.Semih Öztürk Ütopya yarışmasından bir taraftar kitlesi edinmiş durumda ve buna güveniyor. Yine o yarışmadan sevgilisi olan Kurretülayn Matur da Semih Öztürk için oy verme çağrısı yaparak elenmemesi için kampanya yürütüyor. Semih Öztürk Survivor adasından önce TV8 kanalında yayınlanan Ütopya yarışmasında yer almıştı.

2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı’nın yarışma programı “Ütopya” adlı yarışmada Semih Öztürk; Altar Gültekin, Çağdaş Tahsin Yıldız, Gamze Çetinkaya, İnci Satır, İnci Melek Bozkaya, Kurretülayn Matur, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Ahmet Arda Sezen, Serkan Ercan (Ütopya), Tezcan Fenerliler, Tuğçe Aksoylu, Tuncay Kes, Türkan Gözcü ile yarıştıTV8’de yayınlanan ve 11 ay süren yarışma Ütopya’nın şampiyonu 20 Eylül 2015 gecesi belli oldu. Semih Öztürk’ü SMS oylaması sonucunda geçen Tuncay Kes, Ütopya 1.si oldu. Ütopya şampiyonu Tuncay Kes, yarışmada toplanan 880.000 TL ödülün yarısını yani 440.000 TL’sini kazandı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacan “Survivor 2016” yarışmasına Semih Öztürk de gönüllüler takımında katıldı.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışmakta.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışmakta.

SEMİH ÖZTÜRK FOTOĞRAFLARI

Semih Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları 1
Semih Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları 2
Semih Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları 3
Semih Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Boyu, Biyografisi, Fotoğrafları 4
Bu gönderi için etiket yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.