Kapat

Rüyada Yangın Görmek

Anasayfa
Rüya Tabiri Rüyada Yangın Görmek
Rüyada Yangın Görmek
Rüyada Yangın Görmek 1
Rüyada Yangın GörmekYangın Düşleri birkaç biçimde yorumlanır. Düşte bir konağın yandığını görmek, uzaktan sizi sıkıntılı edecek haber alacağınıza yorumlanır.İşte ayrıntılar haberimizde…
DÜŞTE YANGIN GÖRMEK YORUMLARI
Kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyük  hasar edecek ve sıhhati bozulacak demektir. Eşyalarının yandığını gören bireyin el attığı her işte galibiyetli olacağına yorumlanır.
Yanan şeyden yalnızca beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir hadisedir.
Kara duman çıkıyorsa, büyük tasadır. Yangında yalnızca alev gözükmesi, zengin olunacağını açıklanır.
Yanmadığınız sürece, zenginliğin işaretidir. Yanıyorsanız hasara girebilirsiniz demektir.
Yangında duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren bir meseledir. Ama alev çıktığını görmek çok ehemmiyetli bir nasiptir. Orman yangını görmek ise kıtlığa işaret eder.
Düşte yangın çıkıp evinin veya bir semtte her hangi bir binanın yandığını görmek, uzaktan coşkulu bir haber alacağına; yangının kendi evini yakıp kül ettiğini görmek, makûs bir hastalığa tutulup kurumuna uyuyacağına işarettir.
Yanmadığınız sürece, zenginlik ve mutlu bir aile yaşamının sembolüdür. Şayet yanarsanız, yanlış tavırlarınızdan dolayı hasara gireceksiniz demektir.
Eğer düşte konutunuz yanıyorsa sizi beğenen ve sayan bir eş ve laf dinleyen çocuklar olarak yorumlanır. Çok çok büyük bir yangın görmek iş adamları için ebedi galibiyet ve , sanatçılar için gurur ve hasılatını denizden sağlayanlar için de hasılatlı bir yolculuk anlamı taşır.
Düşte siyah dumanlar çıkartan bir yangın görmek; kasvete düşmeye, yangından beyaz bir duman çıkıyorsa, kasvetlerden kurtulmaya, düşte yandığını görmek; gelecek makûs bir habere, orman ve ekinin vs. yandığını görmek; trajediye, konutunuzun yandığını görmek; haram hasılat sağlayacağınıza, makûsluklara uğrayacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.