Kapat

Pert Kaydı Sorgulama

Anasayfa
Bilgi Pert Kaydı Sorgulama
pert kaydi sorgulama 68047 - Pert Kaydı Sorgulama

İkinci el araç alım satımlarında dikkat edilmesi gereken konulardan biri de araç hasar kaydı bilgileridir. İşlemler sırasında sahtekarlığı önlemeye yönelik geliştirilen bu uygulama ile aracın plaka nosu değişmiş olsa bile şasi ve motor numarasından pert kaydı sorgulamasını yapabilirsiniz.

Pert kaydı sorgulamanızı iki farklı şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemleri mobil hizmet ile yapabileceğiniz gibi internet üzerinden yapacağınız sorgulama ile de öğrenebilirsiniz. Yazımızın devamında her iki şekilde de pert kaydı sorgulamanızı yapacağınızı anlattık.

Pert Kaydı Sorgulama ?

Sorgulama işleminizi cep telefonunuz ile yapacaksanız eğer; kısa mesaj bölümüne girerek aracın şasi numarasını ve motor numarasını yazarak 5664′ e mesaj olarak gönderiniz. Bu işlemi yaptığınızda aracın trafikten çıkarılıp çıkarılmadığı bilgisine ulaşabileceksiniz. Kısa mesaj ile araç bilgilerine ulaşabilmeniz farklı uygulamalar ile mağduriyetin önüne büyük ölçüde geçilmektedir.

Bu işlemi internet üzerinden yapacaksanız eğer;

  • Öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.
  • Tramer sistemine girdikten sonra aracın şasi no, motor no, araç sahibinin T.C. numarası veya kimlik numarası eksiksiz yazıldıktan sonra pert kaydı sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Pert Kaydı Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.