Kapat

Payitaht Abdülhamid 77. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Tahsin Paşa’nın sırrı nedir?

Anasayfa
Fragman Payitaht Abdülhamid 77. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Tahsin Paşa’nın sırrı nedir?

TRT1 ekranlarında yayınlanan ’din 77. bölümünde Abdülhamid, önemli bir karar alıyor. Tahsin Paşa’nın sırrını araştıran Abdülhamid, gerçekler karşısında ne yapacak?

ve Özlem Conker’in başrollerinde yer aldığı Payitaht Abdülhamid, 77. Bölümüyle 8 Mart Cuma günü ’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Peki 77. bölümde neler izleyeceğiz. Yeni bölümden 2. fragman yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz. Ayrıca detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz:

İşte 8 Mart Cuma akşamı ekrana gelecek 77. özeti:

Abdülhamid Tahsin Paşa’yı karşısında beklerken kaçtığını öğrenince yıkılır. Ahmet Paşa onu bulmak seferber olur, şehrin altını üstüne getirir. Abdülhamid görünenin ardındakini, Tahsin Paşa’nın ihanetinin sırrını bulmaya çalışırken Tahsin Paşa’nın devletin sırlarını ifşa ettiği haberi gelir. Bu sırada Jön Türkler Ermeni çetelerinin desteğini almak zindandaki Avenis’I kurtarmaya çalışmaktadır. Avenis’in karşılığında Tahsin Paşa teslim edilecektir. Abdülhamid kararını verir. Ahmet Paşa’nın silahı takas sırasında haine çevrilir.

Halil Halid nihayet Jorris’i ele geçirmeyi başarır. Ama Jorris onu köşeye sıkıştırır. İstediği eroini payitahta sokabilmek için kalleş bir plan yapmıştır. Halil Halid ya Jorris’ e hak ettiği cezayı verip onlarca masumun ölmesine seyirci kalacak, ya da Jorris’i bırakıp tonlarca eroinin payitahta girmesine izin verecektir.
Zeynep Şivenaz’ın tertibiyle kardeşinin ölüm emrini veren kişinin Halil Halid olduğunu düşünür ve Halil Halid’le ilişkisini keser. Naime ise kendisi hakkında yazı yazan muhalif gazeteciye ders vermek için bir oyun oynarken, bu oyunun hayatını değiştireceğinden habersizdir.

Bidar, Seniha ve Şivenaz arasındaki büyük gerginliğin farkındadır ve olayı çözmek üzere harekete geçer. Seniha Bidar’a Şivenaz hakkındaki gerçeği söyleyecek mi? Halil Halid içine düştüğü ikilimi nasıl çözecek? Abdülhamid yüreğindeki acıya rağmen, Tahsin Paşa hakkında nasıl bir hüküm verecek?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.