Kapat

Payitaht Abdülhamid 69. Yeni Bölüm 2. Fragmanı İzle

Anasayfa
Fragman Payitaht Abdülhamid 69. Yeni Bölüm 2. Fragmanı İzle

1’in iddialı dizilerinden , 11 Ocak Cuma günü izleyicilerle 69. yeni bölümüyle buluşmaya hazırlanıyor. ve ’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde de heyecan dalgası yaşanması bekleniyor.

Peki 69. bölümünde neler yaşanacak? Dizinin yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlandı. Videodan 69. bölümden 2. fragmandan görüntüler izleyebilirsiniz. Bu hafta neler olacağı ile ilgili bilgiler haberimizin devamında yer alıyor.

Abdülhamid, Tevfik Paşa’nın güvenirliğinden ve Fuat’ın hainliğinden emin olmak için dahiyane bir plan yapar. Tevfik Paşa’nın iftiraya uğradığı ortaya çıkar. Fuat ise bu kez Abdülhamid’in onu yakalamak için attığı yemi yutmuştur.

Halil Halid efsanesi sona ermek üzeredir artık. Halil Halid yolun sonuna geldiğinin farkında, kaderine teslim olmuştur… Ve ne yazık ki bir kurtuluş yolu gözükmemektedir…

Abdülkadir ve Naime’nin modaevine ortak olduğunu öğrenen Bidar’la Şivenaz arasında ipler iyice gerilir. Bidar çocuklarını Şİvenaz’ın pençelerinden kurtarmaya çalışırken, Şİvenaz ise Bidar’ı çok zor durumda bırakacak bir plan hazırlar.

Rothshild Şivenaz ve Fuat’a Devlet-i Ali’nin kalbi, Katim-i Esrar defterinin bulunması emrini verir. Vembery, Abdülhamid’in hususi önem verdiği bu deftere nasıl ulaşacağını öğrenince hemen harekete geçer.

Şivenaz ve Bidar arasındaki savaşın galibi kim olacak? Abdülhamid’e vasiyet gönderen Halil Halid ölecek mi? Abdülhamid yaptığı planla Fuat’ı nihayet suç üstü yakaladığında neler olacak?

Payitaht Abdülhamid 69. Bölüm 11 Ocak Cuma saat 20.00’da ’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.