Kapat

Nekrofili Nedir

Anasayfa
Bilgi Nekrofili Nedir
Nekrofili Nedir

745x500 nekrofili nedir - Nekrofili Nedir

Nekrofili ?


Nekrofilli nedir, nekrofilli, nekrofilli hastalığı ile alakalı ayrıntılar haberimizde…
NEKROFİLİ, NEKROFİLİ NEDİR?
Nekrofili Yunanca’da kelime anlamı olarak ‘ölü beğenicilik’ anlamına kazanç. Nekrofili erkeklik ve dişilik meyil bozukluğudur.
Dünya üzerinde yaşayan bir hayli seri katil, nekrofili gereksinimlerini giderebilmek cinayet işledikleri öğrenilmektedir.
Nekrofili hastaları erkeklik ve dişilik gereksinimlerini ölüler üzerinden giderir.
NEKROFİLİ HASTALIĞI
Richard Von Kraft-Ebing, ‘Psychopathia Sexualis’ isimli kitabında hastalık olarak nitelendirdiği nekrofiliyi ve tam sapkınlıkları araştırarak onların bu yaptığının ‘en canavarca’ olduğunu söyler.

Richard Von Kraft-Ebing,Psychopathia Sexualis kitabında;

Nekrofili, cesetlerle seks yapmak anlamına geldiğinden, bu afallatıcı bir niteleme sayılamaz. Aynı biçimde bu en canavarca eylemin, en canavar kabahatliler olan seri katiller arasında çok tesadüfülür olması da bizi şaşırtmamalıdır.

Earle Leonard Nelson’dan, Ted Bundy’ye kadar bir hayli makûs şanlı psikopat, ara gizeme öldürdükleri kurbanlarının cesetlerine tecavüz etmiştir. Ancak bu, bazı kriminal psikoloji uzmanlarına göre, bir hiddet patlaması ile katilin bir kurbana tamamen hükmetmek ve onu aşağılamak biçimindeki habis hevesinden doğar. Reel nekrofil, başka bir deyişle vefata istek ile bağlı olan ve en büyük zevki bir cesetle seks yapmak olan birey, arasında fark olduğunu belirtirler. Bu cins bir nekrofil, seri katiller arasında ender görülür. Fakat bazı kayda bedel olaylar da yok değildir.‘ ifadelerine yer vermiştir.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz