Kapat

Murat Yıldırım’ın Kim Milyoner Olmak İster’de kendini zor tuttuğu anlar!

Anasayfa
Magazin Murat Yıldırım’ın Kim Milyoner Olmak İster’de kendini zor tuttuğu anlar!

ile Kim Milyoner Olmak İster’in arka planını anlattı. ekranlarının sevilen yarışma programında Kenan Işık’tan bayrağı devralan , başarılı sunumuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Sevilen yarışma programının sıkı takipçileri bulunuyor. Peki Murat Yıldırım, yarışmaya nasıl hazırlanıyor? Kamera arkasında neler yaşanıyor? İşte bu detaylar atv’de yayınlanan Dizi TV programında ele alındı. Yarışmanın kamera arkasında yaşananlar ekrana yansıtıldı. Videodan görüntüleri ve röportajı izleyebilirsiniz.

Murat Yıldırım, “Gayet iyiyiz, arkadaşlarımız can hıraş şekilde çalışıyorlar. Burada ciddi bir çalışma var” diye konuştu.

Yıldırım, yarışmacılarla program hazırlığında görüşmediklerini ve programda tanıştıklarını belirtti. Yarışmacıların bulunduğu bölüm ile diğer ekibin yer aldığı bölümün ayrı olduğunu ifade etti.

Murat Yıldırım, yarışmada çok ciddi durmasına karşın farklı birisi olduğunu belirtti ve “Keyifli birisiyimdir. Yarışmada bazen insanlara bunu yansıtmaya çalışıyorum” diye konuştu.

Espri yapmamak için kendini zor tutup tutmadığı sorulan Murat Yıldırım, “Oluyor tabii ki ama bıçak sırtı bazen. Çünkü kaldırabilen yarışmacı olabilir, kaldıramayan olabilir. Onların bana verebileceği enerji ile devam ediyorum” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.