Kapat

Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Mart 2019 Cuma Bölümünü İzle

Anasayfa
Televizyon Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Mart 2019 Cuma Bölümünü İzle

83 yaşındaki Hacer Cengiz’in 6 yıl önce şüpheli ölümü ile ilgili konu ile Tatlı Sert programında yer aldı. 8 Mart Cuma ekrana gelen programda önemli detaylara ulaşıldı. Jandarmanın soruşturması devam ediyor. Hacer hanımın torunu annesinin babaannesini boğarak öldürdüğü yönünde ifade verdi.

Peki bugünkü programda konu başlıkları nelerdi? Hacer Cengiz’in cesedine ulaşıldı! Köylülerin de yardımı sonucu ceset bulundu ve yetkililer tarafından işlemler yapıldı. “Annem, babaannemi boğarak öldürdü!” şeklindeki torunun ifadeleri her şeyi değiştirdi. Lale Cengiz’in annesi konuştu… Zanlılar adliyeye sevk ediliyor.. Erkek arkadaşı konuştu . Selim Çelenk telefonla yayına bağlandı! Videodan programın tamamını izleyebilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz