Kapat

Müge Anlı canlı yayında evsiz çifte nikah kıydı! İşte Müge Anlı’dan yılın son sürprizi!

Anasayfa
Magazin Müge Anlı canlı yayında evsiz çifte nikah kıydı! İşte Müge Anlı’dan yılın son sürprizi!

ile Tatlı Sert programı 2018 yılının son bölümünde 31 Aralık Pazartesi günü izleyicilerle ekranında buluştu. ve ekibi, 2018 yılı boyunca önemli işlere imzalarını attılar.

Müge Anlı’dan yılın son günü sürprizi geldi.. Canlı yayında nikah kıydı! Reyting rekortmeni Müge Anlı, izleyenlerine yılın son günü sürprizi yaptı. Evsiz kalan Nazmiye ve Aydoğan çiftinin nikahlarını canlı yayında kıydı. Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Nazmiye Yayla ve Aydoğan Avcı, 4 Aralık günü Müge Anlı’nın stüdyosuna gelerek sokakta kaldıklarını söylemişti. Çift evli değildi. Bunun yanında Nazmiye Yayla, 8 aylık hamileydi. Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı, çifte yardım eli uzattı.

Önce ev ve iş arayışı başladı. Ardından hızlı davranan bebekleri Müge dünyaya geldi. Çiftin aile olabilmesi için bütün gerekenler yapıldıktan sonra sıra nikaha geldi.

Yılın son günü, çiftin nikahı Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tarafından Müge Anlı’da canlı canlı kıyıldı.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.