Kapat

Mevlüt Okusal’ın birlikte yaşadığı Nuray Dursun… – Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Şubat 2019

Anasayfa
Televizyon Mevlüt Okusal’ın birlikte yaşadığı Nuray Dursun… – Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Şubat 2019

programının 4 Şubat pazartesi ekrana bölümünde önemli konu başlıkları vardı. Programdaki konu başlıkları şöyleydi: 7 Yıllık cinayet 3 günde aydınlatıldı… Mevlut Okusal tutuklanarak cezaevine gönderildi…Mevlüt Okusal’ın birlikte yaşadığı Nuray Dursun.

Videodan programda yer alan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

Kocaeli Gebze’de 2012 yılında kaybolan Seher Okusal, 7 yıldır her yerde aranıyordu. ’nın ele aldığı kayıp dosyasında canlı yayında gelen itirafla çözüldü. Seher Okusal’ın erkek kardeşi Mevlüt Okusal’ın eski eşi gizli tanıklık ederek ’ya her şeyi itiraf etti. “Mevlüt, Seher’i öldürüp ormanlık alana attı” dedi.

Müge Anlı’ya yapılan bu itirafın üzerine Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, Mevlüt Okusal’ı gözaltına aldı. Kardeş Okusal, polise verdiği ifadesinde 7 yıldır sakladığı cinayeti itiraf etti. Ablası Seher Okusal’ı öldürdükten sonra Gebze’de ormanlık alana attığını söyledi.

Polis ekipleri katil zanlısı Okusal’a yer gösterme yaptırdıktan sonra bölgede kadavra köpeği ile ceset arama çalışmaları başlatıldı.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.