Kapat

Kuzgun 2. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kuzgun dizisi izleyiciyi fena sarsacak

Anasayfa
Fragman Kuzgun 2. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kuzgun dizisi izleyiciyi fena sarsacak

ve ’un başrolünde oynadıkları dizinin ikinci bölümünden ikinci yayınlandı. Dizide , çocukken oturduğu mahalleye geri dönecek ve burada duygusal anlar yaşanacak. dizisinin 2. bölümünden 2. videodan izleyebilirsiniz.

Peki 2. yeni bölümde başka neler olacak? İlk bölümüyle izleyicilerin üzerinde büyük etki bırakan Kuzgun dizisinin 2. bölümünde yaşanacaklardan detaylar şöyle:

Evlerinin tam karşısındaki Dila’nın ailesine ait eve taşınan Kuzgun ve annesinin ilk karşılaşması ise yürekleri dağlayacak cinsten!

Hatice Aslan’ın oynadığı Meryem, yıllardır bir umutla beklediği oğlunu karşısında görüyor. İlk anda onu tanımayan Meryem, arkasından bakakalıyor ve onu tanıyor.

Kuzgun ise çocukken onu bırakan annesine hala kırgın ve arkasını dönüp gidiyor. Annesinin sesini duyan ve arkasından koşup geldiğini gören Kuzgun, ona gerçek kimliğini açıklayacak mı yeni bölümde göreceğiz.

Ancak Kuzgun’un yüzündeki ifadeden ve tavrından, annesinden bu gerçeği bir süre daha saklayacağı da anlaşılıyor.

DİZİDEN DETAYLAR

İki kıdemli polis ve eski dostlar Yusuf ve Rıfat, bir operasyon esnasında yüklü bir miktar rüşvet teklifi alırlar. Yusuf bu teklifi sert bir dille reddederken Rıfat onunla aynı görüşte değildir fakat bunu dillendirmez. Yusuf operasyondan sonra kendisine kurulan bir kumpas ile tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat’tır.

Yusuf’un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç çocuğu hayatlarının en acı ve trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Bu sınavın en büyük bedelini ise Kuzgun ödeyecektir. Kuzgun, ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin içine düşecektir.

Kuzgun’un sır gibi kayboluşu, Dila’yı derinden etkiler. Çocukluk aşkını kaybeden Dila, kalbinde asla iyileşmeyecek bir yara ile yaşamına devam eder. Aradan geçen yirmi yıl ile birlikte okumak için gittiği Londra’dan temelli olarak dönen Dila, çocukluk aşkı ile karşılaşacağından habersizdir. Korumalık yapan Kuzgun’a verilen bir görev, onu Dila ile karşı karşıya getirecektir. Nevşehir’den İstanbul’a uzanan bu karşılaşma sonrasında Kuzgun, sadece Dila’nın hayatını değiştirmekle kalmayacak, herkesin hayatındaki taşları yerinden oynatacaktır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay – Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş – Özlem Yılmaz

Oyuncu Kadrosu:
Kuzgun: Barış Arduç
Dila: Burcu Biricik
Derviş: Settar Tanrıöğen
Meryem: Hatice Aslan
Rıfat: Levent Ülgen
Ali: Aytek Şayan
Kartal: Caner Şahin
Kumru: Ahsen Eroğlu
Şeref: Erdal Küçükkömürcü
Şermin: İpek Erdem
Seda: Derya Beşerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.