Kapat

Kıskançlık krizi! Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Sen Anlat Karadeniz 48. son bölüm izle)

Anasayfa
Magazin Kıskançlık krizi! Sen Anlat Karadeniz 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Sen Anlat Karadeniz 48. son bölüm izle)

Sen 48. bölümü ile ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Tahir eve döndüğünde Nefes’i yerde baygın halde buluyor ve büyük bir panik yaşıyor. Doktor iyi olduğunu söylese de Tahir bir türlü buna inanamıyor. Mercan, Tahir için Nefes’e ağlıyor. Hatta bunu yapmaktan utandığını söylüyor. Ama Tahir ve Nefes’i hiç beklenmedik günler bekliyor. Tahir yaşlı bir kadın tarafından vuruluyor ve hiç bilmediği bir yerde gözlerini açıyor. Peki, Sen Karadeniz yeni (48. ) fragmanı yayınlandı. İşte 48. izleme linki…

SEN ANLAT KARADENİZ 49. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

“Yuvana hoş geldin…”

https://t.co/ZFj7NnLJZU#SenAnlatKaradeniz 49. Bölüm Fragmanı yayında! @SinegrafFilm @atvcomtr pic.twitter.com/U1tKpiNFXg

— Sen Anlat Karadeniz (@SenAnlatKdeniz) 17 Nisan 2019

SEN ANLAT KARADENİZ 48. BÖLÜM ÖZETİ

Nefes bebek heyecanı yaşarken, Tahir Vedat’ın son hatırası ile baş etmeye çalışıyor. Nefes Mercan’ı ziyarete gidiyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan Nefes bebek heyecanı yaşıyor. Mercan, Tahir’e olan aşkının artık bir karşılığı olamayacağını düşünüyor. Mercan, Nefes’e hazırladığı bebek bohçasını veriyor. Nefes bu hediyeyi kabul edemiyor. Ama Mercan ısrar ederek hediyesini kabul ettiriyor. Tahir, Nefes’i almak için Mercanlara gidiyor ama Nefes’in çıktığını öğreniyor. Nefes eve gidiyor ama hiç iyi durumda değil. Mercan, Tahir ile konuşmak istiyor. Mercan “seni düşünerek ördüğüm bebek eşyalarını Nefes’e verdim, yine sana kısmet oldu” diyor. Ayrıca evleneceği haberini de Tahir’e veriyor. Mercan, Tahir’i sevdiğini söyleyerek ondan özür diliyor.  Nefes evde fenalaşıp yere yığılıyor. Tahir evde Nefes’i o halde görünce onu panikle hastaneye götürüyor. Vedat’ın sözleri kulaklarından gitmeyen Tahir çok korkuyor. Doktor Nefes’in iyi olduğunu söylese de Tahir buna bir bir türlü inanamıyor. Tahir içindeki korku ve endişelerle yaşayamaz hale geliyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

NEFES’İN AŞERME MACERASI

Nefes’in hamilelik maceraları başlıyor. Nefes greyfurt aşererek Tahir için ilk sınavı başlatıyor. Aşeren Nefes için tüm Kaleli erkekleri seferber oluyor. Ancak greyfurt için çıkılan yol karakolda bitiyor.

TAHİR VURULUYOR

Tahir gece yarısı dolaşmak için dışarı çıkıyor. Saatlerce ortalıkta olmayan Tahir, Nefes’i endişelendiriyor. Sevdiği adamın başına bir şeyler gelmesinden korkan Nefes panik içinde kalıyor. Dolaşmak için dışarı çıkan Tahir’in eve dönmemesi panik yaratır. Tahir ise kötü bir sürpriz yaşayıp beklemedik anda biri tarafından vuruluyor. Yaşlı bir kadın onu hayvan sanıp vuruyor. Ve kendi evine götürüp orada onu tedavi ediyor. Bu yaşlı kadının bir de torunu var. Kadın ‘ben onu verdum, inşallah o da sana vurulur’ diyor.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz