Kapat

Kiraz Mevsimi Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Müzikleri

Anasayfa
Dizi Kiraz Mevsimi Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Müzikleri
Kiraz Mevsimi Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Müzikleri 1

Hikaye ve Künye

Öykü, tekstil ve moda tasarımı bölümü öğrencisi, akıllı ve güzel bir kızdır. En büyük hayali başarılı bir moda tasarımcısı olmaktır. Bu konuda kendisine örnek aldığı ünlü modacı Önem Dinçer’e çizimlerini ulaştırmak çok uğraşır. Öykü, en sonunda onun dikkatini çekmeyi başarır. Bu sırada hayatının aşkıyla karşılaşır: Ayaz Dinçer…  Ayaz, Öykü’nün platonik aşık olduğu Mete’nin ortağı, aynı zamanda da idolü Önem Dinçer’in oğludur.
Ayaz, yakışıklı çapkın bir mimardır. Aşka inanmayan, bugüne dek hep tek gecelik ilişkiler yaşamış biridir. Öykü’yle hayatları kesişen Ayaz, ilk kez bir kızdan gerçekten etkilenir. Öykü’den daha ilk anda çok hoşlanır. Öykü’nün saf, çocuk halleri Ayaz’ın çok hoşuna gider. Ancak Öykü, Mete’ye aşıktır. Bunu öğrenen Ayaz, üzülerek de olsa ikiliyi bir araya getirmeye çalışır. Öykü ise, Mete’ye olan duygularını saklama peşindedir. Bir yanlış anlaşılma sonucu Öykü ve Ayaz sevgili taklidi yapmak zorunda kalırlar. Ancak ikili, zamanla birbirlerine gerçekten aşık olurlar.
Öykü, çocukluğundan beri hayalini kurduğu moda dünyasında adım adım başarı merdivenlerini çıkarken, aynı zamanda ilk defa Ayaz’la gerçek aşkı tadacaktır.

Oyuncuları (Resimlerin üzerine tıklayarak oyuncu biyografilerine gidebilirsiniz.)

Özge Gürel
Serkan Çayoğlu
Dağhan Külegeç
Nilperi Şahinkaya
Nihal Işıksaçan
Serkan Börekyemez
Fatma Toptaş
Aras Aydın

Kiraz Mevsimi Dizisinin Müzikleri
Kiraz Mevsimi Dizisi Hakkındaki Yorumlarınızı Yazmayı Unutmayınız.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz