Kapat

Kardeş Payı dizisi ne zaman başlıyor

Anasayfa
Dizi Kardeş Payı dizisi ne zaman başlıyor
Kardeş Payı dizisi ne zaman başlıyor
Kardeşpayı - Kardeş Payı dizisi ne zaman başlıyor

’de yayınlanan, baş rollerinde Ahmet Kural ile Murat Cemcir’in yer aldığı Kardeş Payı dizisinin dönüş oldu.

Komedinin sevilen isimleri Ahmet Kural ile Murat Cemcir’i ekranlara getiren Star TV dizisi Kardeş Payı, geçtiğimiz Şubat ayında ekranlara gelmeye başlamış; yayınlanan 22 bölümün ardından 7 Ağustos günü sezon finali yapmıştı.



Diğer yapımların aksine yaz aylarında tatile girmeyen dizi, aylardır sevenleri tarafından merakla bekleniyordu. Çekimlerine önceki hafta start verildiği açıklanan ikinci sezonun, başlangıç tarihi de nihayet belli oldu! Kardeş Payı yeni sezonun ilk bölümüyle, 15 Ocak Perşembe akşamı Star’da ekranlara gelmeye başlayacak.

Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu NTC Medya imzalı dizide; başrolleri Kural ve Cemcir paylaşıyor.

Dizinin kadrosunda ayrıca Seda Bakan, Şinasi Yurtsever, Ayşe Kökçü, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören,Ayhan Taş, Sadık Gürbüz ve Korhan Herduran gibi isimler yer alıyor.

Dizi; orta halli bir mahallede büyümüş, aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan Metin, Ali ve Feyyza kardeşleri ekranlara getiriyor.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz