Kapat

Kardeş Çocukları 12. yeni bölüm fragman/önizlemesi geldi! (Kardeş Çocukları 11. son bölüm izle)

Anasayfa
Magazin Kardeş Çocukları 12. yeni bölüm fragman/önizlemesi geldi! (Kardeş Çocukları 11. son bölüm izle)

KARDEŞ ÇOCUKLARI 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI/ ÖNİZLEMESİ

 

Kardeş Çocukları ’de bu akşam son bölümü ile ekrana geldi. Kardeş Çocukları 11. bölümde; Hayat’ın kanında uyuşturucu bulunuyor. Volkan ve Yıldırım bunu İdil’in yaptığına inanıyor. Hayat’a koşulsuz şartsız inana ise annesi Ümran oluyor. Hayat, Ümran ile yakınlaşırken Umay onları kıskanmaya başlıyor. Ama tek uğraşması gereken bu değil. Reşat kıskançlıktan kararlar almaya başlıyor. Ve sonunda Yıldırım, Hayat’a gerçeği anlatıyor, aşık olduğu kadının Ümran olduğunu söylüyor. Kardeş Çocukları 12. bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Kardeş Çocukları 11. Son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 11. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Hayat ve Hayal Umay’ın gecesi hazırlanıyor. Hayat İdil’in içeceğine ilaç atması ile fenalaşıyor. Ümran da o gece güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yıldırım’ın gözü de üzerinden düşüyor. Umay da Reşat’tan habersiz Yıldırım’ı izliyor. Umay, Yıldırım’a sinirli şekilde bakarken Yıldırım, Umay’a öfke ile bakıyor. Reşat bu saçmalığa daha fazla dayanamayıp geceyi erken kapatıyor. Umay, kocasını arasa da Reşat telefonu meşgule verip evine gidiyor. Hayat ilacın etkisi ile fenalaşmaya başlıyor. Umay, Hayat’ı alıp eşine dostuna takdim ediyor. Üstelik Hayal’e arkasını dönerek. Reşat o sırada eve geliyor. Umay’ın banyosunda Cansel ile karşılaşıyor. Reşat … ile birlikte olurken Umay ve Ümran Hayat endişelenmeye başlıyor. Umay ısrarla kendini toplamasını isterken Ümran, Hayat’ı durdurmak istiyor. Hayat her zamanki gibi Umay’ı dinliyor. Ve Cemal salona giriş yapıyor. Umay Ümran ile kavga ederken Hayat Cemal’i görüyor. Hayat birden apart topar oradan kaçıyor.

HAYAT’IN KANINDA UYUŞTURUCU ÇIKIYOR

Fenalaşan Hayat hemen hastaneye kaldırılıyor. Hastaneden kanında uyuşturucu bulunuyor. Volkan çektiği videoda İdil’i Hayat’ın içeceğine bir şey katarken yakalıyor. Hastanede gözlerini açan Hayat babasının gördüğünden emin. Ümran kızının asla uyuşturucu kullanmayacağını biliyor. Yıldırım, İdil’e o şişede ne vardı diye soruyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

REŞAT İLE UMAY’IN SOĞUK SAVAŞI

Reşat ile Umay arasında savaş çıkıyor. Bir zaaf anında, Cansel’in ağına düşen Reşat ise Umay’ı cezalandırmak için riskli kararlar almaya devam ediyor.

HAYAT GERÇEĞİ ÖĞRENİYOR

Umay artık kızını Ümran’dan kıskanmaya başlıyor. Ama Yıldırım’ın Hayat’ın etrafında dolaşması gerçeği ortaya çıkarıyor. Yıldırım, Hayat’a yardımcı olmak istiyor. Ama Hayat ona bir türlü ısınamıyor ve sonunda da içindeki öfkeyi kusuyor. Teyzesine aşıkken annesini kabul edemediğini söylüyor. Yıldırım ‘ben annene aşıktım’ diyerek Hayat’ı gerçekle yüzleştiriyor. Hayat annesine yaptıklarının ağırlığı altında eziliyor. Hayat bir kez daha ona inanan tek kişinin annesi olduğunu ve ona bir haksızlık yaptığını görüyor.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz