Kapat

Kalk Gidelim 42.Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa
Fragman Kalk Gidelim 42.Bölüm 2. Fragmanı

Kalk Gidelim 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 20 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Halim, Badegül’ü nikah kıymak otelden almaya gidince, Meryem’in beklenmedik başka bir sürpriziyle karşılaşır. Diğer yandan Veli, Duru, Şakir ve Dudu da evlenmek son hazırlıklarını yapmıştır. Asıl amaçları ilk kimin evleneceğidir. İki taraf da gizlilik sinsi planlarını yaparken bir yandan da kına gecelerini doyasıya yaşamaktadır. Halim gibi Sevda da damat annesi olarak mahzundur. Sevda kına gecesi isterim diye bastırınca, Seyfettin de bu duruma dafa fazla dayanamaz ve Badegül’le Halim’e kına gecesi yapmak türlü atraksiyonlara girerler. Kına gecesinde Şakir’e gizemli bir mesaj gelir ve evlenmeye bir gün kala Şakir’in kafası karışmaya başlar. Bir yandan Dudu’ya en güzel düğünü yapmak organizasyon şirketiyle anlaşırken diğer yandan mesajın sahibi kızla da görüşmeye gider. Mustafa Ali ve Nurcan, yeğenleri Halim’in haline üzülüp Badegül’le evlenebilmesi ellerinden geleni yaparlar. Bunun Meryem’e ulaşmaları gerekir. Meryem’e ulaşmanın yolu ise Ercan’dan geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.