Kapat

Kalbim Yangın Yeri Dizi Oyuncuları Kimler Konusu Nedir

Anasayfa
Dizi Kalbim Yangın Yeri Dizi Oyuncuları Kimler Konusu Nedir
Kalbim Yangın Yeri Dizi Oyuncuları Kimler Konusu Nedir 1
Kalbim Yangın Yeri Dizi Oyuncuları Kimler Konusu Nedir

Fox tv Kalbim Yangın Yeri Dizisi

fox tv

BİLGİ KÜNYE

Tür : Dram
Yapım : 2016 – Türkiye
Yapım şirketi : Avşar Film
Yapımcı : Şükrü Avşar
Yönetmen :  Eylem Koza
Senaristler : Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli, Banu Tekcan

Başrollerini Hande Soral, Kaan Yıldırım, Oğuz Peçe ve Ece Çeşmioğlu’nun üstlendiği yepyeni dizi Kalbim Yangın Yeri, FOX ekranlarında izleyicinin karşısına çıkıyor. Avşar Film’in ses getirecek yapımı, oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle ilk bölümden seyirciye bambaşka bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli ve Banu Tekcam’ın kalemiyle ve Eylem Koza’nın yönetmenliğiyle çekimlerine başlanan Kalbim Yangın Yeri,  izleyicileri geçmişin geleceği nasıl şekillendirdiğine tanıklık etmeye davet ediyor.

Gülenay Kalkan, Turgay Kantürk, Gonca Cilasun, Demet İyigün, Yosi Mizrahi ve Servet Pandur’un da oyuncu kadrosunda olduğu Kalbim Yangın Yeri, fedakarlıklar, sırlar, ihanet ve aşklarla dolu hikayesiyle FOX ekranlarında izleyicinin beğenisini kazanmaya çalışacak.

Geçmiş, Geleceğin İzini Sürer…
Leyla (Hande Soral), kız kardeşi Sevda’nın (Ece Çeşmioğlu) düğünü bir süre önce ayrıldığı baba evine dönmüştür. Ertesi gün yapılacak düğün töreninden ise evden temelli ayrılacak, sırları ve hayatının erkeğiyle birlikte yeni bir hayata yelken açacaktır. Ancak geçmişte ardında bırakıp gittiği ne varsa, şimdi birer birer yolunu kesmektedir. Onun tek amacı ise çok sevdiği kardeşi Sevda’nın hayallerindeki masalsı düğününü kazasız belasız gerçekleştirmektir. Düğün gecesi yaklaştıkça, Leyla’nın etrafındaki çember daralır. Kardeşinin mutluluğu uğruna yaptığı fedakarlıklar, şimdi tam da kardeşinin ve bütün ailenin felaketine neden olacaktır.


Kalbim Yangın Yeri Dizi Oyuncuları

Leyla Günsoy (Hande Soral)

Leyla Günsoy (Hande Soral)

Leyla grafik, resim eğitimi almış, sanatçı ruhlu, duyarlı, anaç, gizemli, sırlarıyla yaşayan bir genç . Son derece güzel, çekici, alımlı. Hayatı aklına estiği gibi, inandığı gibi yaşamış, verdiği kararlardan asla dönmemiş, taviz vermemiş. İnandığını yapmış ve bu uğurda her türlü diyeti ödemeyi de göze almış.

Volkan Koyukan (Kaan Yıldırım)

Volkan Koyukan (Kaan Yıldırım)

Volkan babasıyla arasında kuşak farkını sonuna kadar hissederek, baskı ve otorite altında büyümüş. Sevgi yerine sahip olduğu zengin hayatı yaşayan, gitgelleri fazla olan, aşkla sevgiyi birbirinden pek ayırt edemeyen biri. Kendisi gibi babası tarafından ezilen, sadece çocuğunun anası olarak görülen annesi Zümrüt’ün can yoldaşı sırdaşı.

Sevda Günsoy (Ece Çeşmioğlu)

Sevda Günsoy (Ece Çeşmioğlu)

Sevda çocuksu, masum, saf, hayatın acılarından ve iniş çıkışlarından uzak tutulmuş, bugüne kadar büyük annesinin ve ablası Leyla’nın himayesinde adeta cam fanus içinde yaşamış bir kız. Evliliği bir masal balosu sanan, bedeni büyüyüp serpilse de içindeki küçük kız hiç büyümemiş.

Mehmet Seloğlu (Oğuz Peçe)

Mehmet Seloğlu (Oğuz Peçe)

Mehmet; O tam anlamıyla evlenilecek adam. Her şeyiyle temiz, güvenilir, çalışkan. Ama biraz içe kapanık ve takıntılı. Baskın annesiyle pasif babası arasında savrulmuş, anne annesi Gülistan’la daha yakın büyümüş, onu kendine kılavuz almış.

Kenan Günsoy (Yosi Mizrahi)

Kenan Günsoy (Yosi Mizrahi)

Kenan; yakışıklı, sporuna, fiziğine dikkat eden ama hayatı boyunca çocuk ruhlu yaşamış ve kalmış bir adam. Aynı zamanda rüzgarın estiği yöne doğru hareket eden havai biri. Babasını erken yaşta kaybettiği için baba eksikliğiyle büyümüş. Annesi hem baba hem anne, hem de evden çok işte olduğu için Kenan anne şefkatinden mahrum kalmıştır. İçten içe öfkelidir bu yüzden.

Şahin Koyukan (Turgay Kantürk)

Şahin Koyukan (Turgay Kantürk)

Şahin; sert, güçlü bir mizaca sahip. İntikamın soğuk yenen bir yemek olduğunu bilmiş. Kuru bir intikam yerine, uzun vadeli bir yolla, düşman bellediğinin pişmanlığını hedeflemiş. Üstlerinde her türlü nüfuza sahip olduğunu düşünerek evlenmeyi hayal ettiği Belkıs’ın direnişi ve onu terkedişinin acısını yıllar sonra da olsa çıkarmakta kararlı.

Kalbim Yangın Yeri Tanıtım Videosu


Dizi Hakkında Yorumlarınızı Yazmayı Unutmayınız.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz