Kapat

Jet Sosyete 2. Sezon 17. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı!

Anasayfa
Dizi Jet Sosyete 2. Sezon 17. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı!

yeni bölümüyle 6 Mart Çarşamba günü 20.00’de ’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. ’in senaristliğini yaptığı ve başrolünde yer aldığı dizide; , , , Çağlar Çorumlu gibi önemli isimler yer almakta. Peki dizinin 2. sezon 17. bölümünde neler yaşanacak? 2. sezon 17. bölümden ön izleme görüntülerini videodan izleyebilirsiniz.

Yaşar’ın daha önce iyi bir pazarlıkla sonuçlandırdığı anlaşmayı tamamlamak için Yaşar, Cengiz ve İlayda, Gebze’deki bir fabrikaya son toplantılarını yapmaya giderler.

Hızlı ve dikkatsiz araba kullanmasıyla meşhur olan Cengiz’le yola
düşen Yaşar’a Gebze’ye yapılan iş seyahati zehir olur. Kardan tüm yollar kapanınca toplantıdan sonra kayak yapmaya gidecek İlayda’nın planları suya düşer ve Yaşar-Cengiz ikilisiyle bir otel odasında tıkılı kalır.

Cengiz’in iyi bir seyahat arkadaşı olmaması, Yaşar ve İlayda’yı birbirine yakınlaştırır. Yaşar, bu kankalığı fazla ciddiye alır ve çok umutlanır.

Şennur ve Talip haftalardır Yıldız’ı istemeye gittiklerinde kapı duvarla karşılaşırlar. Ama Talip bu kez çok kararlıdır ve Şennur’un hiçbir üçkağıdına izin vermez. Yine de aksilikler Talip ve Yıldız’ın peşini bırakmaz.

Tek başına köpekleri Fındık’ı gezmeye çıkaran Alara’nın tehlikelere karşı hazırlıklı olmasını isteyen Gündüz, Alara’ya karate öğretmek ister. Alara bu konuda pek istekli değildir ama Gündüz, Alara’ya kurduğu pusularla onu korkutur.

İkilinin karate macerası Kumsal’ın ilgisini çeker. Mavi kuşaklı karateci olduğunu iddia eden Kumsal’a kimse inanmaz. Kumsal bu iddiasını kanıtlayabilecek midir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.