Kapat

İstanbullu Gelin dizisinde her şey karma karışık!

Anasayfa
Fragman İstanbullu Gelin dizisinde her şey karma karışık!

’de Cuma akşamları ekrana gelen dizisinin 72. bölümü öncesinde ön izleme görüntüleri gelmeye devam ediyor. 2. ön izleme görüntüleri de yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Star TV ekranına bu akşam dizi için oturacak olan izleyiciler karışık duygular içinde olacak. Peki bugün dizide neler yaşanacak?

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin oynadıkları dizide İpek ve Fikret’in ilişkisinde yaşananlar, Boranlar’ı derinden sarsacak. Bu arada biraz kafa dağıtmak için eğlenmeye giden Dilara, Süreyya ve Senem arasında geçen muhabbetler ise izleyicilere eğlenceli anlar yaşatacak!

Boran Konağı’nda İşler Karışıyor!

İpek ve Fikret’in boşanma davası ileri bir tarihe ertelenir. Faruk ve Süreyya Fikret’in boşanma isteğini ve sebebini öğrenir. Süreyya’nın İpek, Fikret ilişkisindeki duruşu ise Esma ile aralarında çatışmaya neden olacaktır.

Senem, Süreyya ve Dilara’nın kızlar gecesi Adem’in oğlu ile baş başa zaman geçirmesini sağlar. Kıymet’in Esma ile restleşme hamlesi ise beklediği gibi sonuçlanmaz. Tüm yaşananlar artık Okan’ın da bir adım atmasına sebep olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.