Kapat

İstanbullu Gelin 71. Bölüm Fragmanı İzle! Faruk’un büyük Adem şüphesi!

Anasayfa
Fragman İstanbullu Gelin 71. Bölüm Fragmanı İzle! Faruk’un büyük Adem şüphesi!

dizisinin 71. yeni bölümü Cuma günü izleyicilerle ekranında buluşacak. Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve ’nin başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı da merakla beklenmekte.

İstanbullu Gelin dizisi izleyicilerini yine dikkat çekici sahneler bekliyor. 71. bölümden 1. videodan izleyebilirsiniz. Faruk derin düşünceler içinde. Adem yeni bir hamle ile herkesi yanına çekiyor. Faruk ise şüphe duymakta…

70. bölümde neler yaşanmıştı? İşte detaylar…

pek, Fikret tartışması konakta da yankı buluyor.
Fikret, İpek ve Okan’ı birlikte görünce öfkesini saklayamaz ve Okan ile gerilirler. İpek, Fikret tartışması konakta da yankı bulacaktır. Süreyya ve Faruk’un toparlama adımları ise İpek’in alacağı kararı etkilemez. Adem ise Dilara’nın erken doğum tehlikesi nedeniyle Bursa da yaşamak için harekete geçer. Adem’in, Güneş’le bu bilgiyi paylaşmaması Güneş’in kafasındaki sorulara cevap aramasına sebep olur. Esma’nın hastalığının etkileri konakta bazı olaylar yaratır ve Süreyya acil bir karar alır. Fikret’in kendisini iyice yalnız hissetmesi yeni bir başlangıca işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.