Kapat
  • PAYLAŞ
  • 70

Instagram’da karşı taraftan mesaj silme nasıl yapılır? DM’den mesaj silme

Anasayfa
Bilgi Instagram’da karşı taraftan mesaj silme nasıl yapılır? DM’den mesaj silme
instagrame28099da karsi taraftan mesaj silme nasil yapilir dme28099den mesaj silme - Instagram’da karşı taraftan mesaj silme nasıl yapılır? DM’den mesaj silme

Instagram fotoğraf ve video paylaşımı ile birlikte kullanıcılarına anlık sohbet etme olanağı da tanır. Instagram’ın anlık sohbet kutusu Direkt adı ile bilinir. Direkt mesajlaşma kutusunda anlık sohbetin yanı dizi fotoğraf ve video da paylaşılabilir. Ayrıca gönderilen bu etkileşimler istenirse art de alınabilir. Yani birine gönderdiğiniz mesajı yan görmeden silebilirsiniz. Ama mesajınızı yan gördükten sonra silme işlemi gerçekleştirseniz de mesajlarınız tarafta kalmaya devam eder. Instagram’da mesaj silmek istiyorsanız bunu yan görmeden yapmalısınız. Eğer mesajını yan gördükten sonra silerseniz sadece sizin mesaj kutunuzdan silinir. Peki taraftan mesaj silme işlemi İşte Instagram mesaj silme ile ilgili merak ettiklerinize yanıtlar…

INSTAGRAM’DA KARŞI TARAFTAN MESAJ SİLME NASIL YAPILIR?

Instagram özelliklerine Direct kutusunda karşı taraftan mesaj silmeyi de ekledi. Bu aslında gönderiğiniz içeriği iptal etme özelliği. Peki Instagram’da karşı taraftan nasıl mesaj silinir?

– Intagram sohbet alanını açtıktan sonra silme işlemi yapacağınız konuşmayı açın

– Silmek istediğiniz mesajın üzerine dokunun ve ‘Görnderiyi İptal Et’ deyin. Böylece karşı taraftan da yazdığınız mesajı silebilirsiniz.

– Ancak kişinin mesajınızı görmesini istemiyorsanız elinizi acele tutmalısınız…

INSTAGRAM’DA MESAJ SİLME NASIL YAPILIR?

Instagram’da konuşmanızı silmek için sohbet ettiğiniz kişinin adının üzerine gelip (Direkt sayfasında) sola kaydırarak “Sil” seçeneğini bulabilirsiniz. Mesajları seçerek toplu silme işlemi Instagram’da yapılmaz. Ya bütün sohbet kutusunu silmelisiniz ya da tek tek mesajlara dokunarak “Gönderimi İptal Et” seçeneğini kullanmalısınız.

Sponsor Bağlantı