Kapat

İki şüpheli de kaçtılar! – Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Mart 2019

Anasayfa
Televizyon İki şüpheli de kaçtılar! – Müge Anlı ile Tatlı Sert 13 Mart 2019

programının 13 Mart Çarşamba günü ekrana gelen bölümünde yine önemli konu başlıkları vardı. Önce cesedin yerini sonra zanlıların yerini buldu ve yakalattı!
Antalya’da 22 Ocak’ta 82 yaşındaki Asım Bayram, esrarengiz bir şekilde kaybolmuştu. Günlerdir her yerde aranan yaşlı adamın cesedini , Kepez ilçesi Varsak ormanlarında gömülü olarak bulmuştu.Emlak zengini Bayram’ın katil zanlılarının yerini yine buldu. Emniyet yetkilileri ile irtibata geçen , zanlıları yakalattı. Gözaltına alınan Murat G., Medeni Ö. Ve Mevlüt S., polis sorgusunda cinayeti itiraf etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 13 Mart Çarşamba günü ekrana gelen bölümünde başlıktaki konuyla ilgili detayları videodan izleyebilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.