Kapat

Halka Dizisi 5. Bölüm Fragmanı İzle!

Anasayfa
Dizi Halka Dizisi 5. Bölüm Fragmanı İzle!

, polisiye trüklerini kullanan, tempolu, serüven temalı bir tv dizisidir. ismi, üç simgesiyle bilinen bir suç şebekesinden gelmektedir. ’nın en temel özelliği, her bölümde artan muammalı temposu ve klasik mafya anlatılarının aksine kadınların güçlü olduğu, yönetip yönlendirdiği bir karakter içeriği taşımasıdır. Hikâyenin kahramanları ’nın mağdurları olduklarını öğrenerek, örgütle mücadeleye girişen Kaan ve Cihangir’dir.

Halka dizisinin 5. yeni bölümü izleyicilerle 12 Şubat Salı akşamı buluşacak yeni bölümde neler olacağı merakla beklenmekte. Nazal Kesal, Serkan Çayoğlu, , , Hazal Subaşı ve ’ın başrollerinde yer aldığı dizi ilginç hikayesi ile ilgi çekmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Peki 4. bölümde neler olmuştu? İşte detaylar:

İşlemedikleri Emrah cinayeti Kaan ve Cihangir’in üzerine kalmıştır. Kaan’ın başı birlikte çalıştığı polis ile derde girer. İskender, canını yakmış olan Kaan’a kafayı takar, Kaan ve Hümeyra için tehdit haline gelir. Kaan ve Cihangir hem kendilerini savunmak hem de sevdiklerini korumak zorundadırlar. Kolay olmayacaktır. Halka’nın yönetildiği kırmızı odadan çıkacak emirler herkesin kaderini belirleyecektir. Kırmızı Oda’nın koltuğunda oturan gizemli kişinin kimin dostu kimin düşmanı olduğu ortaya çıkmak üzeredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.