Kapat

Halka 7. bölüm 2. fragmanı izle!

Anasayfa
Dizi Halka 7. bölüm 2. fragmanı izle!

ekranlarının sevilen dizisi Halka yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Serkan Çayoğlu, , ve Hazal Subaşı’nın oynadıkları dizinin 7. bölümünden neler olacağı büyük merakla bekleniyor. Dizinin reytinglerin beklentilerin altında olsa bile, ciddi bir izleyici kitlesini etkilemekte olduğu da biliniyor. Dizide dikkat çeken bir başka durum ise TRT1’in reklam yayınlamadan uzun süre diziyi ekranda tutması. Köşe yazılarına da konu olan bu durumun sebebi Halka dizisinin henüz beklenilen reytinge ulaşamaması olarak gösteriliyor.

26 Şubat Salı akşamı izleyicilerle buluşacak olan Halka dizisinin 7. bölümünden önemli detaylar 2. fragmanda yer alıyor. Videodan 7. bölümden ikinci fragmanı izleyebilirsiniz.

Halka dizisinin 6. bölümü ise 19 Şubat Salı akşamı ekrandaydı. Dizinin son bölümünde yaşananların detayı ise şöyleydi:

“Halka” isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatlar… Mafyanın, paranın ve entrikanın konuşulduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan’ın mücadelesinin ekrana geleceği Halka’nın altıncı bölümü şöyle;

“Çağatay”

Kaan ve Cihangir Terzi’yi durdurmayı başarmışlardır ancak Terzi özgür kalmıştır. Ne yapacağı belli değildir.

Cihangir ve Kaan’ın bilmedikleri bir yerde, hiç kimseden korkmayan Vekilharç, endişe ve korku içerisindedir. Halka’nın başındaki Cengiz Erkmen’in oğlu Çağatay dönmüştür, babası ile görüşmek istemektedir.

Bu durum Cengiz’i kontrol altında tutan Hümeyra için büyük bir tehlike anlamına gelmektedir. Çağatay’ın gelişi Halka içinde dengeleri değiştirecek, Kaan ve Cihangir’in hayatlarını etkileyecektir.

Bir cevap yazın

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz