Kapat

Halka 4. yeni bölüm 2. fragmanı izle!

Anasayfa
Dizi Halka 4. yeni bölüm 2. fragmanı izle!

TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen dizisinin yeni bölümü 5 Şubat Salı akşamı yayınlanacak.Başrollerinde Serkan Çayoğlu, , ve ’nın oynadıkları dizinin 4. yeni bölümü, aksiyon dolu sahnelerle ekrana gelecek.

Cihangir, büyük bir planı bozmaya çalışırken tuzağa mı düşecek? Yeni bölüm tanıtımında aksiyon yüklü sahneler, izleyenleri heyecanlandırdı. Halka dizisinin 4. bölümünden 2. fragman da yayınlandı. Videodan dizinin yeni bölümünden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Dizinin başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu ise önümüzdeki bölümler için izleyenleri bir hayli heyecanlandıran sözler söyledi.

TRT 1’de yayınlanan ‘Halka’ dizisinde oynayan Serkan Çayoğlu, bir mekan açılışında karşılaştığı magazincilerin sorularını yanıtladı.

Halka dizisiyle ilgili konuşan oyuncu, ”Üçüncü bölüm yayınlandı, geri dönüşleri çok güzel, mutlu edici. Yapımcısından yönetmenine, oyuncusuna kadar herkes çok emek verdiği için güzel bir iş çıktı ortaya” dedi. Hikayenin çok iyi olduğundan bahseden yakışıklı oyuncu, ”Dün senaryonun altıncı bölümünü okudum. Ben bile hikayede sürprizlerle karşılaşıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.