Kapat

Gülperi 19. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Gülperi, Bedriye’yi karşısında buluyor!

Anasayfa
Dizi Gülperi 19. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Gülperi, Bedriye’yi karşısında buluyor!

“SEN BENİM İLK VE SON AŞKIMSIN!” ve ’in başrollerinde yer aldığı dizisinin 19. bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, ’nin iddialı dizisi “”nin merakla beklenen 19. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Can’ın “Süpermen’e mektup yazacağım. O üzülmüştür şimdi!” sözleri yürekleri burkarken, Bedriye babası için ’yi karşısına alıyor.

Eyüp’ün Gülperi’yi hırpaladığı anlar gerilimi yükseltirken, Eyüp ve Kadir hesaplaşmasının neye varacağı merakla bekleniyor. Gülperi’nin Kadir’in evlenme teklifini kabul ettiği tanıtımda ikilinin sevgilerini dile getirdiği anlar beğeni topluyor.Videodan yeni bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelecek 19. bölümünde Kadir bir yandan işlemediği bir suç yüzünden cezalandırılmış olmasını hazmetmeye çalışırken bir yandan Gülperi’nin cevabının ne olacağına dair büyük bir heyecan duymaktadır. Gülperi’nin kararı ikisinin de hayatını değiştirecektir. Artemis’in kaçırıldığını öğrenen Kadir, Hasan’la birlikte onu kurtarmak için elinden geleni yapar. Hasan, Artemis’in kendisi için ne ifade ettiğini daha iyi anlarken Bedriye ise Eyüp’ün tarafını tutarak Gülperi’yle yine karşı karşıya gelir. Gülperi, Kadir’e yardım etmeye çalışırken karşısına hiç beklemediği bir engel çıkar. Hasan ise Kadir’den aldığı yardımla Artemis için canını tehlikeye atmaktan çekinmez.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın üstlendiği Gülperi’nin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.