Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı geldi mi? EDHO’da kritik oylama

Anasayfa
Magazin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı geldi mi? EDHO’da kritik oylama

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm fragmanı merakla bekleniyor ancak EDHO 135. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. son bölüm ile ekranlarında yayınlandı. Alparslan “Hızır amcamı içeride, İlyas amcamı dışarıda bitirecekler!” diyor. Her bölümü ile heyecanlı anlar yaşatan EDHO dizisinin başrolünde usta oyuncu yer alıyor. Peki EDHO 135. yeni bölüm fragmanı yayınlandığında nasıl izlenecek? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili merak edilenler…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 135. YENİ GELDİ Mİ?

EDHO yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

EDHO YENİ FRAGMAN

EDHO 134. SON BÖLÜM İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 134. SON BÖLÜM ÖZETİ

Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman’a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır.

Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir. Alparslan, Ferman’ın ortaya atılmasının, Mesut’un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da… Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır’ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer.

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman’ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet’in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet’in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.