Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Anasayfa
Dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Şubat Salı günü yeni bölümüyle ’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanyor. ve ’nın başrollerinde yer aldığı dizinin 124. yeni bölümü 5 Şubat Salı günü ekranda yerini alamayacak.

atv’nin yayın akışında bu akşam için Can Feda isimli film gözükmekte. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranlarının merakla bekledikleri 124. yeni bölüm ise 12 Şubat Salı akşamı izleyicilerin karşısında olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölümün özeti şöyle:

Kollarının arasında can veren dostunun acısıyla Behzat’a olan öfkesi katbekat artan İlyas, biran önce intikamını almak ister. Hızır, kardeşinin canından endişe etmektedir ve akacak kanı durdurması için Alparslan’ı görevlendirir. Dışarıda yapılan sulhun, içeriyi kapsamadığını söyleyen İlyas, abisinin sözünü yerde bırakmak pahasına Alparslan’la iletilen talimatları kabul etmez. Behzat da dışarıdakilerin kendisi adına karar vermesine tepki gösterir. Canlarından önce itibarlarını düşünen hasımların birbirlerine zarar vermelerini engellemek neredeyse imkansızdır.

Hızır, hapishaneden gelecek bir kayıp haberini engellemek için Façalı Ailesiyle yaptığı anlaşmaya dostlarını da ikna etmeye çalışır fakat başaramaz. Düşmanlığı devam ettirme konusunda İlyas’la aynı fikirde olan her kimse bundan sonra hem kendi canından hem de İlyas’ın canından sorumlu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.