Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. Bölüm Fragmanı İzle

Anasayfa
Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. Bölüm Fragmanı İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Şubat Salı günü yeni bölümüyle ’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. ve ’nın başrollerinde yer aldığı dizinin 124. yeni bölümü 5 Şubat Salı günü ekranda yer alamamıştı. İzleyicilerine bir hafta ara veren dizi, yeni bölümüyle 12 Şubat Salı akşamı ekranda yerini alacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranlarının merakla bekledikleri 124. yeni bölümden görüntüler yayınlandı.

Videodan dizinin yeni bölümünden görüntüleri izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
124.bölüm fragmanı #edho pic.twitter.com/UUBtLTNSfr

— Eşkiyatv (@eskiyatv) 10 Şubat 2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. bölümün özeti şöyle:

Kollarının arasında can veren dostunun acısıyla Behzat’a olan öfkesi katbekat artan İlyas, biran önce intikamını almak ister. Hızır, kardeşinin canından endişe etmektedir ve akacak kanı durdurması için Alparslan’ı görevlendirir. Dışarıda yapılan sulhun, içeriyi kapsamadığını söyleyen İlyas, abisinin sözünü yerde bırakmak pahasına Alparslan’la iletilen talimatları kabul etmez. Behzat da dışarıdakilerin kendisi adına karar vermesine tepki gösterir. Canlarından önce itibarlarını düşünen hasımların birbirlerine zarar vermelerini engellemek neredeyse imkansızdır.

Hızır, hapishaneden gelecek bir kayıp haberini engellemek için Façalı Ailesiyle yaptığı anlaşmaya dostlarını da ikna etmeye çalışır fakat başaramaz. Düşmanlığı devam ettirme konusunda İlyas’la aynı fikirde olan her kimse bundan sonra hem kendi canından hem de İlyas’ın canından sorumlu olacaktır.

Sponsor Bağlantı