Kapat

Engelli vergi indirimi evrak takibi sorgulaması nasıl yapılır? EVİSS sorgulama

Anasayfa
Bilgi Engelli vergi indirimi evrak takibi sorgulaması nasıl yapılır? EVİSS sorgulama
engelli vergi indirimi evrak takibi sorgulamasi nasil yapilir eviss sorgulama - Engelli vergi indirimi evrak takibi sorgulaması nasıl yapılır? EVİSS sorgulama

bireylerin resmi adıyla “sakatlık indirimi” kamu arasında bilinen adıyla “vergi indirimi” başvurularında evraklarının hangi aşamada olduğu merak edilen konuların başında geliyor. vergi indirimi evrak yapılır? Merak edilen her şeyi bütün detayları ile haberimizde bulabilirsiniz…

ENGELLİ VERGİ İNDİRİMİ EVRAK SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Engelli vatandaşların evrak takibi ile ilgili işlemleri evis üzerinden yürütülmektedir. internet üzerinden vergi indirimi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu gösteren evrak takip sistemidir.

Engelli vergi indirimi sorgulaması için sisteme TC Kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. İşlemin hangi safhada olduğunu bilgisayar ortamında bulunduğunuz yerden sorgulayabilmek için ihtiyacınız olan 2 şey var internetli bilgisayar ve soyadı.

Sorgulama için öncelikle (http://eviss.ivdb.gov.tr/) bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada şu bilgileri sisteme girmeniz gerekiyor.

– TC Kimlik No
– Soyadı (Büyük harflerle )

EVİSS sorgulama ekranından şahsınızla ilgili iki bilgiyi eksiksiz ve doğru olarak girdiğinizde dosyanızın hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı