Kapat

EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİLERİ

Anasayfa
Bilgi EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİLERİ
emekli sandigi kesintileri 16475 - EMEKLİ SANDIĞI KESİNTİLERİ

olmaya hak kazandığınız zaman bağlı olduğunuz kuruma yatırdığınız prim karşılığında belli miktarda maaş alırsınız. Bu maaşlarınızda belli bir miktarda kesinti olma ihtimali vardır. İşte bu kesintileri öğrenmek için Emekli Sandığı kesintileri uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama iki farklı yoldan sunmaktadır. Biz bu yazımızda iki farklı yolu da sizlere anlatacağız.

Şifresiz Emekli Sandığı Kesintileri

İlk yol şifresiz olarak SGK resmi sitesinden yapabileceğiniz yoldur. Bu yolla şifresiz olarak işleminizi yapabilirsiniz. İlk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Açılacak olan sayfada kimlik numaranızı, yeri ve tarihiniz ve cilt numaranızı giriniz. Son olarak güvenlik kodunu da ilgili alana girerek sorgula butonuna basınız. Artık sizde Emekli Sandığı kesintileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şifresiz Olarak Emekli Sandığı Kesintileri İçin TIKLAYINIZ!

Üzerinden Emekli Sandığı Kesintileri

Bir diğer yol ise E-Devlet uygulamasıdır. Bu uygulamadan yararlanmak için size şifre lazım olacaktır. Eğer şifre sahibi değilseniz size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifresi sahibi olabilirsiniz. Daha yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Açılacak olan sayfada kimlik doğrulaması ve şifre işlemlerini yaptıktan artık sizde Emekli Sandığı kesintileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Kesintileri İçin TIKLAYINIZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.