Kapat

Elimi Bırakma 36. yeni bölüm 2. fragman: Azra’nın başı yine dertte! (Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)

Anasayfa
Video Elimi Bırakma 36. yeni bölüm 2. fragman: Azra’nın başı yine dertte! (Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı izle)

ELİMİ BIRAKMA 36. YENİ BÖLÜM 2.


ELİMİ BIRAKMA 36. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ELİMİ BIRAKMA 35. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sumru, Feride Çelen’e karşı olan egosu ile baş etmeye çalışıyor.Feride Hanım yılın en saygın iş kadını seçiliyor. Çelenler ödül törenine hazırlanıyor. En heyecanlı da Melis. Öte yandan Zerrin Çelenler’in evine iyice yerleşiyor. Hatta Ümran, yeni yardımcı olarak eve geliyor. Zerrin, onu evde çalışması için çağırıyor. Feride bu emri vakiye oldukça bozuluyor.

AZRA’NIN KORKU DOLU ANLARI

Cenk, aldığı mesajla yola çıkıyor ve ıssız bir yerde kendini buluyor. Sonra kimsenin gelmemesinden şüphelenip Azra’yı arıyor. Azra evdeyken evde birinin olduğunu anlıyor. Cenk evi terk etmesini istiyor, o sırada elektrikler gidiyor. Azra telaş olsa da evden çıkmak için sakin adımlar atıyor. Azra evde birinin olduğunu anlayıp daha da panik oluyor. Cenk telefonda sevdiği için çok korkuyor. Cenk Azra’ya yetişiyor ve sevdiği kadını alıyor.

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

SUMRU’NUN VİDEOSU İNTERNETE SIZIYOR

Cenk yeni bir iş anlaşmasına hazırlanıyor .Çelenler için bu çok önemli iş anlaşması internete sızan bir ile tehlikeye giriyor. Videoda Sumru’nun restoranda çıkardığı olay cereyan ediyor. Cenk videoyu kimin sızdırdığını araştırmaya başlıyor. Kadir Feride’ye videoyu sızdıranın restorandan biri olabileceğini söylüyor. Restorandan birinin bu videoyu sızdırabileceği bilgisi ortalığı daha da karıştırıyor. Videoyu sızdıranın mutfağın şefi olduğu bilgisi geliyor. Cenk onunla yüzleşiyor.

AZMİ ŞİRKETE DÖNÜYOR

Azmi yeniden işe dönüyor. Onu işe aldıran da Sumru. Azmi bunu öğrenince Sumru’ya neden yaptığını sormaya gidiyor. Sumru’nun cevabı, ilişkilerinin seyrini değiştiriyor.

AZRA KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Azra babasının katilini bulmakta kararlı. Bu nedenle de enerjisini gizemli adamın istediği parayı bulmaya harcıyor. Ayrıca adam tarafından da tehdit edilmeye devam ediyor. Azra, kelimenin tam anlamıyla köşeye sıkışıyor. Kuyumcuya gidip sahip olduğu her şeyi satıyor. Cenk Azra’nın ondan bir şeyler sakladığını anlarken Azra vicdanı sızlaya sızlaya yalanına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.