Kapat

Elimi Bırakma 28. Bölüm Fragmanı İzle! Korku filmi gibi, Cenk ölüyor mu?

Anasayfa
Dizi Elimi Bırakma 28. Bölüm Fragmanı İzle! Korku filmi gibi, Cenk ölüyor mu?

dizisinin 28. yeni bölümünü 10 Şubat Pazar günü ekranında izleyeceğiz. , ve ’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı.

Cenk’in kaza geçirmesi ve ölümle boğuşması herkesi şoke edecek. Azra’nın gözyaşlarına boğulduğu tanıtım görüntüleri dizinin hayranlarını bir hayli hüzünlendirecek. Öyle bir fragman ki adeta korku filmi gibi… Videodan izleyebilirsiniz.

27.Bölümde neler oldu?

Başına gelen onca şeyden sonra Azra, gerçekleri Cenk’ten daha fazla saklayamayacağına karar verir ve ani bir kararla karşısına dikilerek ondan uzak durmasının nedenini anlatır. Ama Cenk’in buna tepkisi pek de Azra’nın umduğu gibi olmayacaktır.

Azmi ve Sumru’nun, Serap’ı ileri sürerek yaptıkları hamle karşısında Feride de boş durmaz. O da yıllardır yanında çalışan Azmi’yi yola getirmek adına kendi hamlesini yapar.

Hasta haliyle sokaklarda gizlenmeyi daha fazla sürdüremeyen Fatma sonunda yakayı ele verir. Fatma’nın ortaya çıkışı Azra ve Mert’in kavuşmasını sağlayabilecek midir?
Diğer yandan, intikam planlarını daha fazla ertelemek istemeyen Kadir, Cenk ile hesaplaşma vaktinin geldiğine karar verir.

Dizinin Künyesi
Kanal: TRT1
Yapım : Üs Yapım
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımcı: Süreyya Yaşar Önal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.