Kapat

Elimi Bırakma 27. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Büyük sürprize hazır olun!

Anasayfa
Dizi Elimi Bırakma 27. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Büyük sürprize hazır olun!

TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan dizisine yeni bir oyuncu geliyor…Dizide ortalığı karıştıracak karakteri oynayacak isim de belli oldu. (Cenk) ve ’un (Azra) başrolünü oynadığı dizinin kadrosuna geçen günlerde güzel bir doktor karakterinin katılacağı ortaya çıkmıştı. Cenk’e (Alp Navruz) aşık olacağı öğrenilen rolü kimin canlandıracağı ise merak konusu olmuştu.

‘Elimi Bırakma’da bu karaktere Çağla Demir’in hayat vereceği öğrenildi. Son olarak ’nin ‘Kocaman Ailem” dizisinde başrol oynayan Çağla Demir ‘Siyah İnci’, ‘Kara Sevda’ ve ‘Medcezir’ gibi popüler projelerde de kamera karşısına geçmişti. Elimi Bırakma dizisinin 3 Şubat Pazar günü ekrana gelecek 27. bölümden 2. videodan izleyebilirsiniz.

27. bölümden detaylar şöyle: Kadir, Azra’ya bıraktığı bir mektupla Cenk’in kız kardeşinin ölümüne neden olduğunu söyleyip “Şimdi hesap zamanı. Yapmak zorunda olduğum şey için beni affet” diyerek Cenk’i ölüme sürükleyecek bir adım atacak.

Arabanın içinde Cenk ile tartışan Kadir, ikisini de bir kazanın eşiğine getirecek! Bu kazadan Cenk ve Kadir’in kurtulup kurtulamayacakları, yeni bölümde ortaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.