Kapat

Dr. Feridun Kunak Show 6 Şubat Çarşamba Bölümünü İzle

Anasayfa
Televizyon Dr. Feridun Kunak Show 6 Şubat Çarşamba Bölümünü İzle

Kanal 7 ekranlarının sevilen sağlık programı Dr. Show izleyicisini bilinçlendirmeye devam ediyor. Dr. Show’da bu geceleri deliksiz bir uyku uyumak isteyenler öneriler ekrana taşındı. 6 Şubat Çarşamba günü ekrana gelen programın tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Programda “Uykusuzluk olur? Uyku sorunu nasıl giderilir? Rahat bir uyku için ne yapmak gerekir? Yanlış yatış şekilleri hangi sorunlara yol açar? Uykusuzluğun streste önemi nedir?” soruları cevaplandı.

Uykusuzluk günümüzün en büyük sorunlarından biridir. Birçok insan uykusu olmasına rağmen bir türlü uyuyamadığından şikâyetçidir. Dr. Feridun Kunak, uykusuzluk sorunu için lavanta kürü yapımını izleyicilerle paylaştı. Kunak, karışımı iki dakika kaynatıp iki dakika demledikten süzüp kullanılmasını tavsiye etti.

Programda ayrıca Kunak, içerisinde lavanta, pirinç ve tuz olan rahat bir uyku için yastık yapımını ekrana getirdi. Kunak, lavantanın uyku verici özelliği olduğunu söyleyerek bu yastığın mutlaka kullanılması gerektiğini söyledi.

Sağlıktan güzelliğe hayat kurtaran pratik bilgilerle bezeli Dr. Feridun Kunak Show Pazartesi-Perşembe 09:20’de Kanal 7’de…

Sponsor Bağlantı